لیست قیمت فروش ورق استیل ۳۰۴


لیست قیمت فروش ورق استیل ۳۰۴ , گروه بازرگانی پتروپارسیان فروشنده ورق استیل ۳۰۴ با بهترین قیمت مارکت و کیفیت تضمینی ارائه کننده و فروش ورق استیل ۳۰۴ با برندهای YC تایوان و کلومبوس آفریقای جنوبی و پوسکو کره جنوبی در خدمت کارفرمایان گرامی میباشد .فروشگاه پتروپارسیان در بازار استیل ایران فعال و به عنوان فروشنده ورق استیل  ( انواع ورق استیل نگیر و ورق استیل بگیر ) و فروش لوله استیل آماده ارائه خدمات میباشد .

لیست قیمت انواع ورق استیل شامل : لیست قیمت ورق استیل ۳۰۴ و لیست قیمت ورق استیل ۳۱۶ به شرح زیر میباشد :

( لیست قیمت فروش ورق استیل ۳۰۴ ) :

قیمت ورق استیل ۳۰۴ در ضخامتهای ۱ الی ۴ میلیمتر برابر با ۹۵,۰۰۰ ریال میباشد .( قیمت هر کیلو استیل ۳۰۴  ۹۵,۰۰۰ ریال ) برای دریافت قیمت روز و موجودی فروش ورق استیل ۳۰۴ تماس حاصل فرمایید.

قیمت ورق استیل ۳۱۶ در ضخامتهای ۱ الی ۴ میلیمتر بابر ۱۳۵,۰۰۰ ریال میباشد. ( قیمت هر کیلو استیل ۳۱۶ ۱۳۵,۰۰۰ ریال ) برای تخفیف و دریافت قیمت روز استیل و موجودی فروش ورق استیل ۳۱۶ نسوز تماس حاصل فرمایید.

قیمت ورق استیل ۳۲۱ در ضخامت ۱ میلیمتر الی ۴ میلیمتر برابر ۱۲۴,۰۰۰ ریال میباشد . ( قیمت هر کیلو استیل ۳۱۶ ۱۲۴,۰۰۰ ریال ) برای تخفیف و دریافت قیمت روز ورق استیل و موجودی خرید ورق استیل نگیر و نسوز تماس حاصل فرمایید.

قیمت ورق استیل طلایی در ابعاد ۱/۲۵ در ۲/۴۴ با ضخامتهای  ۰/۵ و ۰/۶ و ۱ و ۱/۵ میلیمتر : برای تخفیف و دریافت قیمت روز تماس حاصل فرمایید.

لیست قیمت ورق استیل نسوز ( قیمت ورق استیل ۳۱۰ نسوز ) برای دریافت قیمت روز استیل نسوز تماس حاصل فرمایید.

مشخصات ورق استیل ( گروه های آلیاژی مانند استیل بگیر و استیل نگیر )

استیل زنگ نزن یا فولادهای زنگ نزن از انواع فولادها با بیش از ۱۰٫۵ درصد کرم می باشند که بطور کلی به پنج دسته زیر تقسیم می شوند:

۱- استنلس استیل یا فولادهای زنگ نزن آستنیتی .

۲-استنلس استیل یا فولادهای زنگ نزن مارتنزیتی .

۳-استنلس استیل یا فولادهای زنگ نزن رسوب سختی .

۴-  استنلس استیل یا فولادهای زنگ نزن فریتی .

۵- استنلس استیل یا فولادهای زنگ نزن دوفازی یا داپلکس .

آلیاژ های استیل زنگ نزن از تنوع بالایی بر خوردار می باشند ، بطوری که انجمن AISI در حدود ۵۷ نوع آن را بصورت استاندارد معرفی نموده که در صنایع مختلف داروسازی ، شیمیایی ، اتومبیل سازی ، نمای ساختمان و آسانسور ها ، فضایی،تزئینی و خانگی بکار برده می شوند. در جدول ۱-۳ سعی شده تعدادی از انواع این فولادها که از نظر کاربرد بیشترین توجه را به خود جلب نموده اند آورده شود.

لیست قیمت فروش ورق استیل 304

لیست قیمت فروش ورق استیل ۳۰۴

استیل یا فولادهای زنگ نزن آستنیتی گروه ۳۰۰ :

این دسته از آلیاژهای استنلس استیل به علت مقاومت به خوردگی خوبی که در اکثر محیطها دارند کاربرد فراوانی دارند و در شماره گذاری AISI به عنوان فولادهای زنگ نزن سری ۳۰۰ نامگذاری شده اند و تعدادی از آنها که دارای عنصر آلیاژی منگنز می باشند به عنوان سری ۲۰۰ شماره گذاری می شوند. همچنین آلیاژهایی که با نیتروژن مستحکم می شوند معمولا با افزودن پسوند N به نام آنها در سریهای ۳۰۰ معرفی می شوند. ( ورق استیل ۳۰۴ و ورق استیل ۳۱۶ از این دسته از آلیاژ ها میباشند. )

این نوع از فولادهای زنگ نزن دارای ویژگیهای خاصی می باشند که از جمله می توان به موارد ذیل اشاره نمود :

۱-عدم قابلیت سخت نمودن به روش استحاله در متریال استنلس استیل ( ورق استیل ۳۰۴ ، لوله استیل ۳۰۴ و غیره ) .

۲- ایجاد خواص ضربه ای خوب در درجه حرارت پایین (مناسب شدن آنها در کاربرد های برودتی و سرمایشی)

۳-محدودیت استحکام و مقاومت به اکسیداسیون در درجه حرارت های بالاتر از ۷۶۰ درجه سانتیگراد.

۴-دارا بودن قابلیت مقاومت به خوردگی اتمسفری خوب در این آلیاژها .

همچنین دارای خواص متالورژیکی ذیل نیز می باشند :

۱-تبدیل آستنیت به مارتنزیت در اثر کار مکانیکی سرد( در انواع ۳۰۱،۳۰۲،۳۰۴)

۲-کاهش کربن و عنصر آلیاژی کرم برای حذف امکان تشکیل کاربید کرم و جلوگیری از خوردگی بین دانه ای (در انواع استیل ۳۰۴L,316L،۳۲۱ و۳۴۷)

۳- آلیاژکردن با مولیبدن برای افزایش مقاومت در برابر خوردگی حفره ای (نوع استنلس استیل ۳۱۶)

استفاده از این نوع آلیاژها در هر محیطی بستگی به ترکیب شیمیایی مناسب برای آن محیط دارد تا ویژگیهای مورد انتظار از فولاد زنگ نزن مورد استفاده بدست آید.محدوده ترکیب شیمیایی فولادهای زنگ نزن آستنیتی استاندارد به شرح زیر می باشد :

 

۱۶-۲۵%wt

کرم

۸-۲۰%wt

نیکل

۱-۲%wt

منگنز

۰٫۵-۳%wt

سیلیسیم

۰٫۰۲-۰٫۰۸%wt

کربن(<0.04%wt معرف گروههای L  می باشد

۰-۲%wt

مولیبدن

۰-۰٫۱۵%wt

نیتروژن

۰-۰٫۲%wt

تیتانیم و مولیبدن

میزان نیکل در این گروه از فولادهای زنگ نزن زیاد می باشد چرا که نیکل همچون عناصر کربن و نیتروژن و مس پایدار کننده آستنیت می باشد.

کربن در این گروه از فولادها علاوه بر اینکه یک آستنیت زا می باشد استحکام(مقاومت به خزش) را در درجه حرارت های بالا بهبود می بخشد. نیتروژن نیز باعث بهبود استحکام در درجه حرارت های محیطی و برودتی می شود.

 

لیست قیمت فروش ورق استیل 304

لیست قیمت فروش ورق استیل ۳۰۴

۳-۳-۱-متالورژی فیزیکی فولادهای زنگ نزن آستنیتی:

این دسته از فولادهای زنگ نزن به دلیل اینکه فاز غالب در آنها آستنیت است به عنوان فولادهای زنگ نزن آستنیتی شناخته شده اند. البته فاز فریت نیز می تواند در این آلیاژها وجود داشته باشد که بستگی به نسبت عناصر پایدار کننده فریت و آستنیت دارد،۱ در شکل۳-۱۵ دونمونه از ریز ساختار فولاد زنگ نزن آستنیتی کار پذیر نشان داده شده است در شکل a ساختار شامل دانه های آستنیتی هم محور و در حالت b مقداری فریت دلتا یا همان فریت باقی مانده در درجه حرارت بالا که در راستای جهت نورد در یک ردیف قرار گرفته اند قرار دارند.

این فریت می تواند در ریزساختار فولاد زنگ نزن کارپذیر، داکتیلیتی و چقرمگی را کاهش دهد همچنین می تواند مکان مناسبی برای رسوب کاربیدها و فاز سیگما باشد. که علت آن افزایش غلظت کرم در فریت و در نتیجه جدایش در ضمن انجماد است.

لیست قیمت فروش ورق استیل 304

لیست قیمت فروش ورق استیل ۳۰۴

فازهای کای و لاوز و eta از دیگر فازهایی می باشند که ممکن است بسته به ترکیب شیمیایی و فرایند ساخت و شرایط کاری در فولادهای زنگ نزن آستنیتی ایجاد شوند.

در بررسی دیاگرام دوتایی کاذب Fe-Cr-Ni ، انجماد فولادهای زنگ نزن آستنیتی می تواند با آستنیت یا فریت اتفاق بیافتد. محدوده میان این دو فاز ابتدایی انجماد در تقریبا ۱۸Cr-12Ni از سیستم سه تایی می باشد در نسبتهای بالاتر کرم و نیکل، انجماد اولیه به صورت فریت دلتا و در نسبت های پایینتر به صورت آستنیت رخ می دهد. یک منطقه مثلثی کوچکی  در محدوده درجه حرارت انجماد که در ان آستنیت-فریت و مذاب با هم وجود دارند قرار دارد .

برای اطلاعات بیشتر از تخفیف ها و لیست قیمت فروش ورق استیل ۳۰۴ همچنین خرید ورق استنلس استیل ۳۰۴ با کارشناسان فروش گروه پتروپارسیان تماس حاصل فرمایید .

 


یکشنبه ۶ تیر ۱۳۹۵ - دسته: ورق استیل, ورق استیل 304

برچسب ها: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

دیدگاهها:

دیدگاه هایی که برای این مطلب ارسال شده
شما هم دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید


تمامی حقوق این سایت برای شرکت پتروپارسیان محفوظ می باشد.طراحی شده توسط میلاد زارع