فروش و قیمت ورق استیل نگیر ۳۰۴


فروش و قیمت ورق استیل نگیر ۳۰۴ ، گروه بازرگانی پتروپارسیان ارائه دهنده بهترین قیمت ورق استیل نگیر و همچنین فروش ورق استیل نگیر در انواع ضخامت و سایز :

یکی از پرمصرف ترین ورق های مورد استفاده در صنعت ورق استنلس استیل نگیر میباشد که دلیل این خاصیت ( نگیر بودن ) ، وجود فاز آستنیته در آلیاژ ورق استیل که همان گروه ۳۰۰ است میباشد و به همین علت مصارف گوناگونی پیدا کرده است . در برخی از مخازن و یا صفحه های نوار نقاله و غیره به علت نیاز به جداسازی سنگ آهن از ناخالصی ها ، نیاز به نوعی از ورق میباشد که علاوه بر حفظ استحکام و خواص ضد سایش آن ، خاصیت غیر مغناطیسی نیز داشته باشد که در این موارد بهترین گزینه استفاده از ورق های گروه ۳۰۰ مانند ورق استیل ۳۰۴ ، ورق استیل ۳۱۶ ، ورق استیل ۳۲۱ و ورق استیل ۳۱۰ میباشد . که هر کدام دارای خواص منحصر به فرد خود میباشند و در ادامه این خواص توضیح داده میشوند .

  ورق استیل نگیر چیست ؟

به دلیل افزودن عناصر آلیاژی مانند کروم و نیکل به آهن آلفا ، زمینه ی آستنیت که در دمای ۹۰۰ درجه پایدار است ، تا دمای محیط پایدار میماند ( به دلیل کاهش خط آستنیت تا زیر صفر درجه ) و همین امر باعث پایداری فاز آستنیت که فازی است غیر مغناطیسی میشود . فاز آستنیت در مقابل آهن ربا بی اثر است و همین نکته خواص جالبی را برای این گروه آلیاژی تامین میکند و مصارف این گروه آلیاژی که به گروه ۳۰۰ موسوم است را بسیار گسترده میسازد .

فروش و قیمت ورق استیل نگیر 304

فروش و قیمت ورق استیل نگیر ۳۰۴

فروش ورق استیل نگیر ، قیمت ورق استیل نگیر و مشخصات ورق استیل :

انواع ورق استنلس استیل در گروه ۳۰۰ که به ورق استیل نگیر موسوم میباشد ، از چند گرید مختلف تشکیل میشود که پرمصرف ترین آن توضیح داده میشود :

۱- ورق استیل نگیر ۳۰۴ :

ورق استیل ۳۰۴ نگیر بیشتر در مصارف غذایی و دکوراتیو و ساخت مخازنی که در دمای نرمال و سیالاتی با خورندگی کمی هستند بکار میرود که این نوع آلیاژ پرمصرف ترین نوع استنلس استیل را به خود اختصاص داده است .

۲- ورق استیل ۳۱۶ :

این نوع ورق درصد عناصر آلیاژی مانند نیکل و کروم بالاتری نسبت به نوع ۳۰۴ دارد و این امر باعث ایجاد خواص ضد خوردگی در مقابل آب دریا و اسید های رقیق را به دنبال دارد .

۴- ورق استیل ۳۲۱  :

این نوع ورق که در دسته ورق استیل نسوز قرار میگیرد به عنوان ورق مقاومت به حرارت و گاها توام با خوردگی سطحی بکار میرود که دلیل این امر وجود مقداری مولیبدن به این گرید میباشد و تحمل دمای استیل ۳۲۱ را تا ۹۲۰ درجه سانتیگراد رسانیده است .

فروش و قیمت ورق استیل نگیر 304

فروش و قیمت ورق استیل نگیر ۳۰۴

گروه فنی بازرگانی پترو پارسیان با بهره مندی از کادری مجرب و با تجربه حاضر به ارائه بهترین قیمت روز ورق استیل و فروش و قیمت ورق استیل نگیر ۳۰۴ در خدمت کارفرمایان و همکاران محترم بازار میباشد . برای دریافت پیش فاکتور و قیمت روز استیل با کارشناسان فروش تماس حاصل فرمایید .

ویدئو انواع ورق استیل موجود در بنگاه :


یکشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۵ - دسته: ورق استیل, ورق استیل 304

برچسب ها: - - - - - - - - - - - - - -

دیدگاهها:

شما هم دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید


تمامی حقوق این سایت برای شرکت پتروپارسیان محفوظ می باشد.طراحی شده توسط میلاد زارع