فروش لوله استیل ۳۱۶ ۳۰۴ ۳۱۰ ۲۰۱ ۳۲۱ در اصفهان مشهد تبریز شیراز


فروش لوله استیل ۳۱۶ ۳۰۴ ۳۱۰ ۲۰۱ ۳۲۱ در اصفهان مشهد تبریز شیراز :

گروه فنی بازرگانی پتروپارسیان وارد کننده و تامین کننده انواع لوله استیل و ارائه خدمات فروش لوله استیل با بهترین قیمت روز لوله استیل در آلیاژ های استیل ۳۱۶ ، استیل ۳۰۴ ، استیل ۳۱۰ نسوز ، استیل ۳۲۱ نسوز ، استیل ۲۰۱ و انواع لوله های استیل نگیر و بگیر وارداتی از کشورهای آسیای شرقی مانند تایوان ، کره و چین و همچنین اروپایی مانند اسپانیا ، اوکراین و رومانی ،آماده ارسال لوله و اتصالات استیل به تمامی نقاط کشور با بهترین قیمت روز لوله استیل در خدمت همکاران محترم بازار و کارفرمایان محترم  میباشد.

فروش لوله استیل ۳۱۶ :

لوله های استنلس استیل ۳۱۶ به عنوان پرمصرف ترین لوله برای عبور سیالات خورنده و اسیدی میباشد که با مقاومت زیادی که توسط تشکیل لایرره اکسید کروم ایجاد میشود مانع نفوذ عوامل خوردگی به سطوح زیرین متریال استیل شده و باعث عدم خوردگی لوله استیل میگردد .

فروش لوله استیل

فروش لوله استیل

فروش لوله استیل ۳۰۴ :

فروش لوله استیل ۳۰۴ : پرمصرف ترین لوله استیل در صنایع غذایی و برای سیالاتی مانند آب شرب و سیالات با خورندگی متوسط میباشد که در انواع ضخامت و در سایز های ۱/۸ اینچ الی ۲۴ اینچ و به صورت درز دار و مبدون درز یا مانیسمان موجود میباشد .

فروش لوله استیل ۳۱۰ :

لوله استیل نسوز ۳۱۰ با تحمل حرارتی معادل ۱۲۰۰ درجه سانتیگراد و حفظ استحکام و عدم تورق ( پوسته پوسته شدن ) در این دما که بیشتر برای استفاده در کوره های ذوب فلزات غیر آهنی مانند مس بکار میرود . دلیل مقاوت حرارتی بالای این نوع استنلس استیل نسوز ، وجود ترکیبات و عناصر آلیاژی بسیار بالا در استیل ۳۱۰ ( مانند کروم تا حدود ۲۶ درصد ، و نیکل ۱۹ الی ۲۱ درصد ) میباشد .

فروش لوله استیل 316 304 310 201 321

فروش لوله استیل ۳۱۶ ۳۰۴ ۳۱۰ ۲۰۱ ۳۲۱

فروش لوله استیل ۳۲۱ نسوز :

این نوع از لوله استیل با وجود ترکیبات آلیاژی مانند تیتانیوم تا حدود ۰/۷ درصد و ۱۷/۵ الی ۱۹ درصد کروم و ۹ الی ۱۰ درصد نیکل به علت تشکیل کاربید تیتانیوم و کاربید کروم و همچنین وجود لایه اکسید کروم باعث مقاومت بالا در مقابل خوردگی حرارتی و خوردگی توام با حرارت میشود و حد پایداری این آلیاژ استنلس استیل ۳۲۱ درمقابل دما در حدود ۹۶۰ درجه سانتیگراد میباشد .

فروش لوله استیل ۲۰۱ :

لوله استیل ۲۰۱ به عنوان لوله ای نگیر با درصد کروم و نیکل حداقل برای تشکیل ساختار آستنیته شناخته میشود و به همین دلیل خواص ضد خوردگی کمتری نسبت به آلیاژ ۳۰۴ و ۳۱۶ دارد ، به همین دلیل از آلیاژ استیل ۲۰۱ بیشتر در دکراتیو و تزئینات استفاده میشود چراکه برخورد با سیالات خورنده در این شرایط به حداقل میرسد .

فروش لوله استیل 316 304 310 201 321

فروش لوله استیل ۳۱۶ ۳۰۴ ۳۱۰ ۲۰۱ ۳۲۱

گروه فنی بازرگانی پترو پارسیان با بره منده از کادر بازرگانی باتجربه و با سابقه همکاری و تامین متریال برای شرکت های نفت و گاز داخلی با بیش از ۱۸ سال سابقه در خدمت همکاران محترم و کارفرمایان و مشتریان میباشد . برای اخذ پیش فاکتور و قیمت روز لوله استیل  ( فروش لوله استیل ۳۱۶ ۳۰۴ ۳۱۰ ۲۰۱ ۳۲۱ )با کارشناسان فروش گروه و با شماره ۰۲۱۷۷۸۳۴۲۴۹ تماس حاصل فرمایید .


دوشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۵ - دسته: لوله استیل, لوله استیل 304, لوله استیل 316, لوله استیل نسوز

برچسب ها: - - - - - - - - - - - - -

دیدگاهها:

شما هم دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید


تمامی حقوق این سایت برای شرکت پتروپارسیان محفوظ می باشد.طراحی شده توسط میلاد زارع