فروش ورق استیل در تهران


فروش ورق استیل در تهران ، همچنین شهرستانهای سراسر کشور مانند فروش ورق استیل در اصفهان و فروش ورق استیل در مشهد :

گروه فنی بازرگانی پتروپارسیان تامین کننده و فروشنده انواع ورق استیل و لوله و اتصالات استیل با بهترین قیمت روز ورق استیل میباشد . پترو پارسیان ارائه دهنده انواع ورق استیل از جمله ورق استیل ۳۰۴ ، ورق استیل ۳۱۶ ، ورق استیل ۳۱۰ ( ورق استیل نسوز ) و ورق استیل طرح دار با قیمت و کیفیت تضمینی آماده ارسال متریال به سرایر کشور میباشد .

فروش ورق استیل در پامنار تهران :

ورق استیل در بازار تهران ( پامنار ) در ضخامت های نازک مانند ورق استیل ۰/۴ الی ۳ میلیمتر از پامنار به سراسر کشور توسط گروه پتروپارسیان قابل ارائه میباشد .

فروش ورق استیل در تهران

فروش ورق استیل در تهران

فروش ورق استیل در پارس غدیر تهران :

گروه پتروپارسیان انواع ورق استیل خود را از ضخامتهای ۱ الی ۲۰ میلیمتر و با مشخصات ورق استیل شامل :

۱- ابعاد مختلف

۲- طرح های مختلف مانند ورق استیل طلایی

۳- ورق استیل صنعتی

۴-ورق استیل دکوراتیو و غیره را در نمایشگاه و انبار پارس غدیر جاده قدیم کرج ، قابل ارائه نموده است . برای خرید ورق استیل با کارشناسان گروه تماس حاصل فرمایید.

فروش ورق استیل پانچ شده یا سوراخ دار :

ورق استیل پانچ شده یا سوراخ دار با بهترین قیمت و کیفیت و آلیاژ با ترکیب دقیق بر اساس تفکیک کیفیت به دو نوع وارداتی اروپایی و آسیای شرقی و ورق استیل پانچ داخلی که توسط گیوتین سوراخکاری میگردد . همچنین بر اساس نیاز و دقت برش درخواستی توسط مشتریان و کارفرمایان سوراخ کاری ورق ها توسط واتر جت و لیزر نیز انجام پذیر میباشد که به طبع قیمت ورق استیل پانچ شده نیز افزایش میابد .

گروه پتروپاریان با بهره مندی از کادر فروش با تجربه و ارتباط موفق با صنعت در زمینه واردات ورق استیل و فروش در استانهای : ( فروش ورق استیل در اصفهان ، فروش ورق استیل درمشهد ، فروش ورق استیل در کرج ، فروش ورق استیل در تبریز ، فروش ورق استیل در شیراز ) ، فروش لوله و اتصالات استیل ، فلنج ، شیرآلات استیل و میلگرد استنلس استیل در خدمت کارفرمایان و همکاران بازار میباشد .

برای اخذ پیش فاکتور و همچنین دریافت قیمت روز ورق استیل مات ، ورق استیل طلایی ، ورق استیل طرح دار و غیره با کارشناسان پتروپارسیان تماس حاصل فرمایید.


جمعه ۸ مرداد ۱۳۹۵ - دسته: ورق استیل, ورق استیل 304, ورق استیل 316, ورق استیل نسوز

برچسب ها: - - - - - - - - - - - -

دیدگاهها:

شما هم دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید


تمامی حقوق این سایت برای شرکت پتروپارسیان محفوظ می باشد.طراحی شده توسط میلاد زارع