فروش لوله و اتصالات استنلس استیل


فروش لوله و اتصالات استنلس استیل ، پتروپارسیان واردکننده و تامین کننده انواع متریال استیل ۳۰۴ و استیل ۳۱۶ و اتصالات نرده استیل و صنایع غذایی شیری و ارائه بهترین قیمت لوله و اتصالات استیل همراه کیفیت تضمینی در بازار ایران لوله استیل ۳۰۴ و لوله استنلس استیل ۳۱۶ به همراه اتصالات استیل ۳۰۴ و ۳۱۶ در سایز و رده های مختلف تا ۲۴ اینچ قابل ارائه میباشد .

گروه بازرگانی پترو پارسیان با حضور موفق در بازار لوله و اتصالات استیل ایران قادر به واردات و تامین لوله استنلس استیل بهمراه اتصالات استنلس استیل ودیگر متریال کاربردی صنایع مانند فلنج استنلس استیل و شیرآلات استیل ودیگر مقاطع استیل در آلیاژ های استیل ۳۰۴ ، استیل ۳۱۶ و استیل نسوز مانند ۳۲۱ و ۳۱۰ و غیره با بهترین قیمت مارکت و به همراه شناسنامه ( سرتیفیکیت ) اصلی در خدمت کارفرمایان و مشتریان گرامی در تهران و سراسر کشور از جمله اصفهان ، اتصالات استیل مشهد ، شیراز و اهواز میباشد .

لوله و اتصالات استیل یکی از مهمترین متریال در صنایع نفت  گاز و پتروشیمی برای انتقال سیالات به مخازن و اسکله و همچنین برج های تقطیر و غیره میباشد به همین دلیل در انتخاب انواع لوله استنلس استیل و اتصالات استنلس استیل از لحاظ نوع آلیاژ و سایز و ضخامت جداره آنها دقت زیادی نمود .

فروش لوله و اتصالات استنلس استیل

فروش لوله و اتصالات استنلس استیل

عوامل تعیین کننده قیمت لوله و اتصالات استیل ۳۱۶ و اتصالات استیل ۳۰۴ :

قیمت لوله و اتصالات استنلس استیل تحت عوامل مهمی تعیین میگردد که به بعضی از آنها به صورت مختصر اشاره میگردد :

۱- سایز لوله و اتصالات استیل : به علت تغییر و مشکلات در فرایند ساخت و همچنین مقدار استفاده وزنی آلیاژ استیل و سایز اتصالات و لوله استیل یکی از عوامل اصلی تعیین کننده میباشد .

۲- اتصالات استیل مانیسمان یا درز دار : این فاکتور در میزان تحمل فشار متریال نقش اساسی دارد و همچنین فرایند ساخت این دو بسیار متفاوت میباشد و در نتیجه قیمت اتصالات استیل ۳۰۴ و ۳۱۶ را تحت تاثیر قرار میدهد .

فروش لوله و اتصالات استنلس استیل

۳- آلیاژ استیل : به عنوان مثال قیمت اتصالات استیل ۳۱۶ به علت حضور بیشتر عناصر آلیاژی مانند کروم و نیکل نسبت به اتصالات استیل ۳۰۴ بالاتر میباشد .

۴- کشور و برند تولید کننده اتصالات استیل : به علت نظارت بر کیفیت و روند ساخت مختلف کشورهای گوناگون این فاکتور نقش مهمی در تعیین قیمت فروش لوله و اتصالات استیل دارد .

و در آخر به علت واردات لوله و اتصالات استیل از کشورهای خارجی و همچنین وابستگی به نرخ ارز لیست قیمت لوله و اتصالات استنلس استیل به صورت روزانه بوده و میبایست در این خصوص با کارشناسان فروش گروه پتروپارسیان هماهنگی لازم جهت اخذ قیمت روز لوله استیل و اتصال استیل به عمل آید .

فروش لوله و اتصالات استنلس استیل

فروش لوله و اتصالات استنلس استیل

گروه فنی بازرگانی پتروپارسیان با بهره مندی از کارشناسان با تجربه مجرب در امر فروش لوله و اتصالات استیل و همچنین بیش از ۱۸ سال سابقه در نصب استراکچر و پایپینگ و مخازن تحت فشار پالایشگاههای کشور و همچنین جوشکاری و نصب لوله های استیل صنایع غذایی و مخازن مربوطه در خدمت کارفرمایان و کارخانه های سراسر کشور میباشد . جهت اخذ پیش فاکتور و قیمت روز استیل با کارشناسان فروش گروه تماس حاصل فرمایید .


شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۵ - دسته: اتصالات صنایع شیر, اتصالات صنعتی, اتصالات فشار قوی, اتصالات و شیرآلات

برچسب ها: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

دیدگاهها:

شما هم دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید


تمامی حقوق این سایت برای شرکت پتروپارسیان محفوظ می باشد.طراحی شده توسط میلاد زارع