جدول وزن میلگرد استنلس استیل ۳۲۱ ۳۰۴ نگیر ۴۳۰ ۴۲۰ بگیر قیمت فروش


جدول وزن میلگرد استنلس استیل ۳۲۱ ۳۰۴ نگیر ۴۳۰ ۴۲۰ بگیر قیمت فروش ، گروه فنی بازرگانی پتروپارسیان وارد کننده و تامین کننده انواع میلگرد استنلس استیل در سایز و ضخامتهای مختلف با سرتیفیکیت اصلی و قیمت و کیفیت تضمینی، فروش میلگرد استیل در بنگاه تهران را اعلام میدارد .

برای دریافت قیمت میلگرد استیل و فروش در تهران و شهرستانهای کشور و همچنین مشاوره با کارشناسان فروش گروه تماس حاصل فرمایید . انواع میلگرد استیل اعم از میلگرد استیل بگیر در متریال های استیل ۴۱۰ ، استیل ۴۲۰ ، استیل ۴۳۰ و میلگرد های نگیر در گرید های استیل ۳۰۴ ، استیل ۳۲۱ ، استیل ۳۱۶ موجود میباشد .

جدول وزنی میلگرد استنلس استیل ( به انگلیسی  Table weight of Stainless steel ROD / bar ) :

    جدول وزن میلگرد استنلس استیل 321 304 نگیر 430 420 بگیر قیمت فروش

جدول وزن میلگرد استنلس استیل ۳۲۱ ۳۰۴ نگیر ۴۳۰ ۴۲۰ بگیر قیمت فروش

میلگرد استیل ۳۱۶ از دسته میلگرد نگیر :

بطور کل آلیاژهای استنلس استیل که دارای ۱۶ الی ۱۸ %کروم CR و ۱۰ الی ۱۴ %نیکل در حدود ۲ %منگنز دارا میباشد ، آلیاژ استیل ۳۱۶ و ۳۱۶L شناخته میگردد(با کاهش مقدار کربن خواص جوشکاری و خوردگی استیل ۳۱۶ اصلاح و بهتر شده که به این آلیاژ استیل ۳۱۶L میگویند) . این آلیاژ به علت درصد بالاتر کروم و نیکل و به وجود آمدنی ترکیبات جانشینی و بین نشینی در ساختار دارای خواص ضد خوردگی مناسبی میگردد . همچنین به دلیل وجود مقادیر بالاتر کروم و ایجاد قوی تر لایه ای از اکسید کروم روی سطح میلگرد استنلس استیل و یا لوله استنلس استیل و در کل تمامی متریالی که دارای آلیاژ استیل ۳۱۶ هستند ، از خواص ضد خوردگی بیشتری نسبت استیل ۳۰۴ دارا میباشند.

جدول وزن میلگرد استنلس استیل 321 304 نگیر 430 420 بگیر قیمت فروش

جدول وزن میلگرد استنلس استیل ۳۲۱ ۳۰۴ نگیر ۴۳۰ ۴۲۰ بگیر قیمت فروش

قیمت و فروش میلگرد استیل ۳۲۱ و میلگرد استیل نسوز مانند ۳۱۰ (۱٫۴۸۴۱) و ۳۰۹ :

قابل توجه است که از این نوع میل گردهای استیل نسوز که در دماهای بالا استحکام و مقاومت به اکسید شدن را تضمین میکنند برای تولید تجهیزاتی که در دماهای بالا بکار میروند مانند استفاده در کوره های ذوب فلزات غیر آهنی که دمای ذوب آنها زیر دمای ذوب استنلس استیل است و همچنین کوره های پخت آجرهای ساختمانی ، سرامیک و چینی وساخت ترموکوبل هایی که برای برداشت دما از کوره بکار میروند و بسیار موارد دیگر استفاده میگردند .

برای دریافت قیمت میلگرد استیل و یا خرید میلگرد استیل با کارشناس متریال استیل گروه پتروپارسیان تماس حاصل فرمایید .


جمعه ۲۹ مرداد ۱۳۹۵ - دسته: پروفیل و مقاطع استیل, میلگرد استیل

برچسب ها: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

دیدگاهها:

شما هم دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید


تمامی حقوق این سایت برای شرکت پتروپارسیان محفوظ می باشد.طراحی شده توسط میلاد زارع