فروش ورق استیل پانچ شده


فروش ورق استیل پانچ شده ، یکی از مشخصات ورق استیل خاصیت زیباسازی و نما کاری میباشد.به همین خاطر ورق استنلس استیل مشبک یا سوراخدار که از طریق فرایند سوراخکاری ورق استیل توسط لیزر،واتر جت یا گیوتین پانچ می شود . قیمت ورق استیل پانچ شده نیز به همین نسبت عملیات انجام شده بالاتر از نوع معمولی میباشد.

گروه پترو پارسیان با ارائه خدمات پانچ ورق استیل از قبیل فروش ورق پانچ استیل ، ارائه قیمت ورق ورق استیل پانچ شده فابریک وارداتی که از کشورهای اروپایی وارد و توسط لیزر پانچ شده اند و ورق استیل ۳۰۴ تایوان مشبک یا سوراخدار که توسط واتر جت و گیوتین به شکل مشبک و توسط خود کارخانه تولید کننده تولید میگردد . همچنین ورق های استیل پانچ شده در داخل کشور نیز تولید میشوند که از ورق استیل معمولی مات و یا براق انتخاب میگردند.

فروش ورق استیل پانچ شده

فروش ورق استیل پانچ شده

مشخصات ورق استیل پانچ شده و موارد مصرف :

این نوع از ورق استیل را برای مصارف دکوراتیو و همچنین برای مصارف صنعتی مانند فیلتر سازی و جهت صاف کردن سیالاتی مانند نفت و روغن بکار میروند . مشخصات ورق استیل پانچ شده به گونه ای است که دانستن چند عامل بسیار ضروری و مهم میباشد که به ترتیب نام برده میشوند :

۱- ابعاد ورق استیل پانچ شده یا مشبک

۲- ضخامت ورق استیل پانچ شده یا مشبک

۳- تعداد و فاصله سوراخ های ورق پانچ شده استیل که به عنوان مش نیز در توری های استیل نیز شناخته میشوند.

۴- قطر سوراخ ورق پانچ شده استیل

فروش ورق استیل پانچ شده

فروش ورق استیل پانچ شده

انواع ورق استیل پانچ شده برای مصارف دکوراتیو را از آلیاژهای استنلس استیل ۲۰۱ و استنلس استیل ۳۰۴ تولید میکنند. و همچنین در مصارف صنعتی از آلیاژهای استیل ۳۰۴ ، استیل ۳۱۶ ضد اسید در مواردی که سیال دارای خورندگی است و ورق استیل نسوز در مواردی که سیال و محیط دارای درجه حرارت بسیار بالا میباشد .

برای دریافت قیمت روز ورق استیل پانچ شده و فروش ورق پانچ استیل باکارشناسان فروش متریال استیل پتروپارسیان و با شماره ۷۷۸۳۴۲۴۹-۰۲۱ و ۷۷۸۲۱۵۰۵-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

 


جمعه ۲۹ مرداد ۱۳۹۵ - دسته: ورق استیل, ورق استیل پانچ شده

برچسب ها: - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

دیدگاهها:

شما هم دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید


تمامی حقوق این سایت برای شرکت پتروپارسیان محفوظ می باشد.طراحی شده توسط میلاد زارع