ورق استیل آجدار فروش و قیمت انواع ورق استنلس استیل فابریک و پرسی


ورق استیل آجدار فروش و قیمت انواع ورق استنلس استیل فابریک و پرسی ، بطور کلی ورق استیل اجدار به دو نوع فایبریک که از اروپا و چین و تایوان وارد میشود و پرسی یا ساختگی داخلی که بر اثر فشار و ضربه سمبه بر ورق استیل ساده بوجود می آید.

گروه بازرگانی پترو پارسیان وارد کننده انواع ورق استنلس استیل آجدار فابریک و پرسی در ضخامت و آلیاژ های مختلف در خدمت همکاران محترم و مشتریان و کارفرمایان میباشد . قابل توجه است اصلی ترین آلیاژ در  تولید ورق استیل آج دار گرید استیل ۳۰۴ نگیر میباشد که این آلیاژ به دلیل خواصی مانند مقاومت به خوردگی عالی ، قیمت مقرون به صرفه به نسبت استحکام و ماندگاری این نوع ورق ، و همچنین توان بازیافت به صورت کامل این نوع آلیاژ میباشد.

ورق استیل آجدار فروش و قیمت انواع ورق استنلس استیل فابریک و پرسی

ورق استیل آجدار فروش و قیمت انواع ورق استنلس استیل فابریک و پرسی

برای آشنایی با خواص انواع ورق استیل ۳۰۴ ( بطور کل آلیاژ استیل ۳۰۴ ) که در تهیه ورق استیل آجدار بکار میرود مطالعه مطالب زیر توصیه میگردد :

بدون شک پر مصرف ترین آلیاژ استنلس استیل در بین تمام گرید ها و آلیاژهای استیل ، گروه آلیاژی استیل ۳۰۴ میباشد که به آلیاژ۸-۱۸ نیز معروف است . این عدد بیانگر وجود ۸ درصد نیکل و مقدار ۱۸ درصد کروم در ترکیب گرید استیل ۳۰۴ میباشد که خواص بسیار مورد قبولی در این نوع آلیاژ بوجود آورده است و برای تولید انواع ورق استیل از جمله :۱- ورق استیل نگیر ۲- ورق استیل پانچ شده ۳- ورق استیل فنری ۴- ورق استیل طلایی ۵- ورق استیل طرح دار ۶- ورق استیل خش دار و غیره . مشخصات استیل ۳۰۴ به عنوان یکی از بهترین گرید های استیل نگیر به این شرح میباشد :

۱- مقاومت به خوردگی بسیار خوب در مقابل شرایط جوی و محیطی

۲- ظاهر زیبا و قابلیت صیقل پذیری ( پولی کاری )

۳- خواص مغناطیسی منحصر به فرد در میان آهن آلات

۴- قابلیت بازیافت به صورت ۱۰۰ در ۱۰۰ ورق استیل ۳۰۴ آجدار و انواع دیگر استیل

۵- خواص جوش پذیری و استحکام در محیط جوشکاری شده بسیار عالی

۶- استحکام و خواص مکانیکی بسیار عالی به نصبت بسیاری از فلزات و فولادها

و …

ورق استیل آجدار فروش و قیمت انواع ورق استنلس استیل فابریک و پرسی

ورق استیل آجدار فروش و قیمت انواع ورق استنلس استیل فابریک و پرسی

بنابر این وجود چنین خواص ارزنده ای باعث شده برای تولید انواع ورق استیل مانند ورق استیل آجدار از آلیاژ استیل ۳۰۴ و ۳۰۴L استفاده گردد.

گروه فنی بازرگانی پتروپارسیان با بهره مندی از کادری با تجربه و مجرب در امر مشاوره انواع آلیاژ و متریال استنلس استیل و فروش ورق استیل ۳۰۴ و همچنین ارائه بهترین قیمت روز ورق استیل آج دار و فروش ورق استیل اجدار در خدمت مشتریان گرامی میباشد. برای دریافت قیمت و خرید ورق استیل با کارشناسان متریال استیل و یا شماره ۷۷۸۳۴۲۴۹-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

سه شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۵ - دسته: ورق استیل, ورق استیل پانچ شده

برچسب ها: - - - - - - - - - - - - - - - - - -

دیدگاهها:

شما هم دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید


تمامی حقوق این سایت برای شرکت پتروپارسیان محفوظ می باشد.طراحی شده توسط میلاد زارع