فروش میلگرد استنلس استیل ۳۰۴ و ۳۱۶ و مفتول استیل نگیر


فروش میلگرد استنلس استیل ۳۰۴ و ۳۱۶ و مفتول استیل نگیر ، پتروپارسیان وارد کننده و فروشنده انواع متریال استنلس استیل با آلیاژهای استیل ۳۰۴ نگیر و ۳۱۶ نگیر و همچنین میلگرد استیل بگیر مانند استیل بگیر ۴۱۰ و ۴۲۰ و ۴۳۰ با بهترین قیمت مارکت و کیفیت همراه با سرتیفیکیت و آنالیز متریال در خدمت مشتریان گرامی میباشد.

فروش میلگرد استنلس استیل 304 و 316 و مفتول استیل نگیر

فروش میلگرد استنلس استیل ۳۰۴ و ۳۱۶ و مفتول استیل نگیر

همانند سایر متریال استنلس استیل برای خرید میلگرد استیل و مفتول استنلس استیل قابل توجه است که قیمت میلگرد استیل ۳۱۶ نسبت به قیمت میلگرد استیل ۳۰۴ در حدود ۳۰ الی ۴۰ درصد بالاتر میباشد که این امر ناشی از وجود عناصر آلیاژی بیشتر در گرد استیل ۳۱۶ نسبت به ۳۰۴ میباشد که اصلی ترین این عناصر شامل نیکل و کروم میشود. همچنین خواص مقاومت به خوردگی استیل ۳۱۶ نسبت به میلگرد استیل بگیر و استیل ۳۰۴ بالاتر میباشد که این امر به دلیل وجود بالاتر همین عناصر آلیاژی میباشد .

فروش میلگرد استنلس استیل 304 و 316 و مفتول استیل نگیر

فروش میلگرد استنلس استیل ۳۰۴ و ۳۱۶ و مفتول استیل نگیر

از جمله متریال پر مصرف در صنایع میل گرد استیل میباشد که در میان آنها میلگرد استیل ۳۰۴  نگیر دارای تمایل بیشتر برای مصرف میباشد که به علت قابلیت تراش و شکل دهی در هر سایز دلخواه و شکلی که توسط تراش و یا نورد بوجود می آید، برای تولید قطعات صنعتی و ابزار دقیق و غیره کاربرد وسیعی دارد. همچنین به دلیل مصرف های مختلف میل گرد استنلس استیل در انواع آلیاژهای مختلف و در سایزهای متفاوت از ۱ میلیمتر تا ۸۰۰ میلیمتر و بالاتر تولید و عرضه میگردد .

فروش میلگرد استنلس استیل 304 و 316 و مفتول استیل نگیرفروش میلگرد استنلس استیل 304 و 316 و مفتول استیل نگیر

فروش میلگرد استنلس استیل ۳۰۴ و ۳۱۶ و مفتول استیل نگیر

واردات میل گرد استیل اغلب از کشورهای آسیای شرقی مانند چین یا تایوان و کره صورت میگیرد اما در سالهای قبل از کشورهای اروپایی مانند اوکراین و رومانی و روسیه و غیره نیز واردات گرد استنلس استیل صورت می گرفت که قیمت میلگرد استیل اروپایی دارای اختلاف قیمت بسیار بالاتری نسبت به قیمت نوع آسیایی آن بوده و میباشد.
برای مشاوره در زمینه انتخاب آلیاژ گرد استیل و مفتول استیل و همچنین خرید میلگرد استیل با کارشناس فروش استیل بازرگانی پتروپارسیان و یا با شماره های مستقیم ۷۷۸۳۴۲۴۹-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید

 


سه شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۵ - دسته: پروفیل و مقاطع استیل, میلگرد استیل

برچسب ها: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

دیدگاهها:

شما هم دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید


تمامی حقوق این سایت برای شرکت پتروپارسیان محفوظ می باشد.طراحی شده توسط میلاد زارع