قیمت لوله استیل ۳۰۴ تایوان بدون درز و مرکز فروش لوله های استیل در بازار لوله استیل


قیمت لوله استیل ۳۰۴ تایوان بدون درز و مرکز فروش لوله های استیل در بازار لوله استیل ، (پتروپارسیان حاضر در بازار لوله استیل و ارائه انواع سایز لولهاستیل میباشد.) لوله استنلس استیل به عنوان عبور دهنده ی سیال با کمترین خوردگی و آلایندگی از پرمصرف ترین متریال برای صنعت و ساخت و ساز میباشد. سایز لوله استیل و همچنین وزن لوله استیل در قیمت استیل تاثیر مهمی دارد که در کنار آلیاژ ( لوله استیل ۳۰۴ ، لوله استیل ۳۱۶ و لوله استیل نسوز ۳۱۰ ) قیمت فروش لوله استیل را تعیین میکند.

قیمت لوله استیل 304 تایوان و مرکز فروش لوله های استیل

قیمت لوله استیل ۳۰۴ تایوان و مرکز فروش لوله های استیل در بازار لوله استیل

لوله استنلس استیل ۳۰۴ به عنوان پر کاربرد ترین لوله در بین متریال استیل شناخته میشود که از جمله مصارف آن شامل :۱- لوله و اتصالات استیل بدون درز صنعتی و اینچی ۲- لوله استیل درز دار مورد استفاده در صنایع ۳- لوله استیل صنایع شیر و غذایی که به صورت درز دار و میلیمتری تولید میشود ۴- لوله استیل نرده یا دکوراتیو که به صورت درز دار و میلیمتری (متفاوت از صنایع شیری) تولید میگردد ۵- لوله استیل طلایی و رنگ های دیگر.

از جمله پر مصرف ترین و محبوب ترین انواع لوله های استنلس استیل نگیر ، لوله استیل ۳۰۴ تایوان میباشد که به علت قیمت لوله استیل تمام شده خوب و کیفیت مناسب از نمونه های چینی به علت کیفیت بالاتر و نمونه های اروپایی به علت قیمت مناسب تر مصرف این لوله را بالا برده است.جدول سایز لوله استیل بیانگر وزن و سایز های استاندارد این لوله ها میباشد و برای طراحی میبایست مورد توجه واقع گردند.

قیمت لوله استیل 304 تایوان و مرکز فروش لوله های استیل

قیمت لوله استیل ۳۰۴ تایوان و مرکز فروش لوله های استیل

لوله استنلس استیل بدون درز یا مانیسمان ۳۰۴ نگیر :

این نوع لوله به علت فرایند تولید پیچیده  و همچنین مقاومت عالی در برابر فشار داخلی سیالات و فشار خارجی محیط قیمت بالاتری نسبت به نوع درز دار دارد ولی به علت مقاومت خوب هنگام شکل دادن و عمر مفید بالا ،استفاده از این نوع لوله بدون درز توصیه میگردد.در مورد قیمت لوله نیز باید در نظر داشت به ترتیب : لوله استیل نسوز ۳۱۰ ،لوله استیل ۳۰۹،لوله استیل ۳۱۶ ، لوله استیل ۳۰۴  قیمت کاهش میابد و در نهایت قیمت لوله استیل ۲۰۱ از سایر لوله های نامبرده پایین تر میباشد.

قیمت لوله استیل 304 تایوان و مرکز فروش لوله های استیل

قیمت لوله استیل ۳۰۴ تایوان و مرکز فروش لوله های استیل

پتروپارسیان وارد کننده و تامین کننده لوله و اتصالات استنلس استیل بدون درز و درز دار آماده همکاری و ارائه قیمت به مشتریان و همکاران محترم بازار میباشد. برای خرید لوله استیل و دریافت قیمت روز لوله استیل با کارشناسان فروش گروه تماس حاصل فرمایید.


یکشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۶ - دسته: لوله استیل, لوله استیل 304

برچسب ها: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

دیدگاهها:

شما هم دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید


تمامی حقوق این سایت برای شرکت پتروپارسیان محفوظ می باشد.طراحی شده توسط میلاد زارع