قیمت لوله استیل ۳۰۴ تایوان و مرکز فروش لوله های استیل ، لوله استنلس استیل به عنوان عبور دهنده ی سیال با کمترین خوردگی و آلایندگی از پرمصرف ترین متریال برای صنعت و ساخت و ساز میباشد. سایز لوله استیل و همچنین وزن لوله استیل در قیمت استیل تاثیر مهمی دارد که در کنار آلیاژ ( لوله استیل ۳۰۴ ، لوله استیل ۳۱۶ و لوله استیل نسوز ۳۱۰) قیمت فروش لوله استیل را تعیین میکند.

قیمت لوله استیل 304 تایوان و مرکز فروش لوله های استیل

قیمت لوله استیل ۳۰۴ تایوان و مرکز فروش لوله های استیل

لوله استنلس استیل ۳۰۴ به عنوان پر کاربرد ترین لوله در بین متریال استیل شناخته میشود که از جمله مصارف آن شامل :۱- لوله و اتصالات استیل بدون درز صنعتی و اینچی ۲- لوله استیل درز دار مورد استفاده در صنایع ۳- لوله استیل صنایع شیر و غذایی که به صورت درز دار و میلیمتری تولید میشود ۴- لوله استیل نرده یا دکوراتیو که به صورت درز دار و میلیمتری (متفاوت از صنایع شیری) تولید میگردد ۵- لوله استیل طلایی و رنگ های دیگر.

از جمله پر مصرف ترین و محبوب ترین انواع لوله های استنلس استیل نگیر ، لوله استیل ۳۰۴ تایوان میباشد که به علت قیمت لوله استیل تمام شده خوب و کیفیت مناسب از نمونه های چینی به علت کیفیت بالاتر و نمونه های اروپایی به علت قیمت مناسب تر مصرف این لوله را بالا برده است.جدول سایز لوله استیل بیانگر وزن و سایز های استاندارد این لوله ها میباشد و برای طراحی میبایست مورد توجه واقع گردند.

قیمت لوله استیل 304 تایوان و مرکز فروش لوله های استیل

قیمت لوله استیل ۳۰۴ تایوان و مرکز فروش لوله های استیل

لوله استنلس استیل بدون درز یا مانیسمان ۳۰۴ نگیر :

این نوع لوله به علت فرایند تولید پیچیده  و همچنین مقاومت عالی در برابر فشار داخلی سیالات و فشار خارجی محیط قیمت بالاتری نسبت به نوع درز دار دارد ولی به علت مقاومت خوب هنگام شکل دادن و عمر مفید بالا ،استفاده از این نوع لوله بدون درز توصیه میگردد.در مورد قیمت لوله نیز باید در نظر داشت به ترتیب : لوله استیل نسوز ۳۱۰ ،لوله استیل ۳۰۹،لوله استیل ۳۱۶ ، لوله استیل ۳۰۴  قیمت کاهش میابد و در نهایت قیمت لوله استیل ۲۰۱ از سایر لوله های نامبرده پایین تر میباشد.

پتروپارسیان وارد کننده و تامین کننده لوله و اتصالات استنلس استیل بدون درز و درز دار آماده همکاری و ارائه قیمت به مشتریان و همکاران محترم بازار میباشد. برای خرید لوله استیل و دریافت قیمت روز لوله استیل با کارشناسان فروش گروه تماس حاصل فرمایید.

برچسب ها: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
آخرین مطالب
کلیه حقوق این سایت برای شرکت پتروپارسیان محفوظ است. طراحی و سئو توسط میلاد زارع