قیمت روز ورق استیل ۳۰۴ و انواع ورق های استیل


قیمت روز ورق استیل ۳۰۴ و انواع ورق های استیل ، ورق استنلس استیل ۳۰۴ به عنوان پر فروش ترین و پر کاربرد ترین انواع ورق استیل میباشد که به دلیل ظاهر خوب،مقاومت به خوردگی عالی و عمر بالا و خواص بسیار دیگر این امر را باعث شده است.

لیست قیمت روز ورق استیل به علت تغییرات و نوسانات بازار و نرخ عرض و تغییرات عرضه و تقاضا در سایز ها و ابعاد مختلف و ضخامتهای متفاوت به صورت روزانه متغیر میباشد و به همین دلیل برای دریافت قیمت دقیق روزانه استیل پیشنهاد میگردد با کارشناسان فروش گروه تماس حاصل نمایید و از موجودی و لیست قیمت ورق استیل مطلع گردید.

قیمت روز ورق استیل 304 و انواع ورق های استیل

قیمت روز ورق استیل ۳۰۴ و انواع ورق های استیل

قیمت ورق استیل ۳۰۴ را عوامل دیگری مانند عملیات و تغییرات ظاهری که روی آن انجام شده است مانند : ۱- ورق استیل خش دار ۲-ورق استیل مات ۳-ورق استیل طلایی و رنگی ۴- ورق استیل براق و آینه ای یا میرور و غیره تعیین میکند که این تغییرات از حدود ۱۰۰۰۰ ریال تا ۲۰۰۰۰ ریال بین ارزانترین نوع ورق استیل ۳۰۴ که ورق استیل مات میباشد تا گرانترین نوع آن که ورق استیل خش دار و آینه ای میباشدمتغییر است.(قابل ذکر است ورق استیل طلایی به علت لعاب کاری و پرداخت نهایی و دقت نگداری زیادی که نیاز دارد به صورت شیت قیمت گذاری شده و شرایط قیمتی آن متفاوت میباشد.

قیمت روز ورق استیل 304 و انواع ورق های استیل

قیمت روز ورق استیل ۳۰۴ و انواع ورق های استیل

روش تولید انواع ورق استیل : انواع ورق های استیل ابتدا از پیش گرم کردن شمش استنلس استیل با آلیاز مورد نظر و سپس شکل دهی در بین غلطک هایی با نیرو و فشار بالا شکل میگیرند. این نوع ورق ها به علت اینکه فورج میگردند دارای استحکام و سختی بسیار بالایی دارند.

گروه پتروپارسیان وارد کننده انواع ورق های استیل در طرح و سایز های مختلف با بهترین قیمت روز بازار و تضمین کیفیت کالا در خدمت همکاران محترم و مشتریان گرامی میباشد.برای فروش ورق استیل و دریافت فروش و قیمت روز استیل ۳۰۴ و استیل ۳۱۶ و سایر  ورق استیل نگیر و بگیر با کارشناسان گروه و یا شماره های ۷۷۸۳۴۲۴۹-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.


دوشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۶ - دسته: ورق استیل, ورق استیل 304

برچسب ها: - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

دیدگاهها:

شما هم دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید


تمامی حقوق این سایت برای شرکت پتروپارسیان محفوظ می باشد.طراحی شده توسط میلاد زارع