زانو استیل 304


زانو استیل 304 و زانو کربن استیل در واقع برای تغییر مسیر خط لوله استیل بکار میرود . زانو استنلس استیل به سه نوع ساکتی , جوشی , و رزوه ای تقسیم میگردد که بنا به نیاز و تشخیص طراح خطوط و همینطور مقدار فشار و نوع سیال قابل انتخاب میباشد.زانوی استیل 90 درجه بدون درز در جاهایی که نیاز به فشار بالا همراه با کاهش احتمال رسوب سیال باشد بکار میرود که شامل رده های 20 ، 40 ، رده 80 ، رده 160 و xs , xxs  میباشد که این عوامل قیمت زانو استیل را تحت الشعاع قرار میدهد . همچنین از نوع زانوهای استیل درز دار برای انتقال سیال با دما و فشار پایین کاربرد گسترده ای دارد .

زانو استنلس استیل


                             زانو استیل

در گذشته زانوها را از برش لوله به صورت کج و در نهایت سر هم کاری و جوش تولید میکردند که با پیشرفت تکنولوژی از سایز 1/2 تا 24 اینچ به راحتی قابل تولید و  قابل دسترسی میباشد .و به همین دلیل و تولید نوع بدون درز آن باعث شده کاربرد زانوها بسیار از گذشته بیشتر گشته و هزینه ساخت آن نیز کاهش یابد. بطور کل زانوها را میتوان پرمصرف ترین اتصالات استیل و اتصالات کربن استیل نام برد .

زانو 90 درجه استیل

زانو استنلس استیل

مجموعه پتروپارسیان آمادگی تهیه و تامین انواع اتصالات استیل اعم از زانوهای استیل , تبدیل استیل , بوشن استیل , درپوش استیل و… را دارد . برای آگاهی از قیمت اتصالات استیل با کارشناسان فروش این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

 


سه شنبه 14 اردیبهشت 1395 - دسته: اتصالات صنایع شیر, اتصالات صنعتی, اتصالات و شیرآلات

برچسب ها: - - - - -

دیدگاهها:

شما هم دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید


تمامی حقوق این سایت برای شرکت پتروپارسیان محفوظ می باشد.طراحی شده توسط میلاد زارع