ورق استیل طلایی


ورق استیل طلایی , گروه فنی بازرگانی پتروپارسیان تضمین کننده بهترین  قیمت ورق استیل طلایی و سایر متریال استیل با کیفیت بالا و قیمت مناسب در خدمت خریداران و کارفرمایان ارجمند میباشد . فروش ورق استیل طلایی در ایران به صورتsheet (برگی) در ابعاد استاندارد ۲۲/۱ در ۴۴/۲ و ابعاد ۲ در ۱ و گاها به صورت رول استیل طلایی میباشد که معمولا در ضخامت های ۴۵/۰ میلیمتر و ۵/۰ میلیمتر و ۶/۰ میلیمتر و ۷/ ۰ میلیمتر و ۱ میلیمتر و ۲۵/۱ میلیمتر میباشد.ورق استیل طلایی در طرح های ساده و طرح دار برای مصارف دکوراتیو و گنبد سازی ساخت کشور تایوان و چین موجود میباشد . همچنین ورق استیل میرور طلایی یا آینه ای و ورق استیل دودی موجود میباشد . ورق استیل طلایی اغلب از جنس استیل نگیر و گرید ۳۰۴ میباشد ولی در برخی مصارف دکوراتیو که با رطوبت تماس ندارد نیز از متریال استیل ۲۰۱ و ۴۳۰ نیز استفاده میگردد.این نوع ورق استیل به علت ظاهر زیبا و براقی که دارد و به علت هزینه های ساخت دارای قیمت بسیار بالاتری نسبت به ورقهای مات با همان آلیاژ یکسان خود دارند . همچنین در ساخت و نصب استیلهای دکوراتیو از لوله استیل طلایی نیز استفاده میشود که گروه فنی بازرگانی پترو پارسیان توانایی تهیه و تامین و فروش لوله استیل طلایی همچنین انواع ورق استیل دکور مانند ورق استیل میرور ورق استیل دودی , ورق استیل خش دار , ورق طلایی دانه گندمی و … را با تضمین کیفیت و حداقل قیمت موجود در بازار ایران را دارد .

ورق استیل طلایی -پتروپارسیان

ورق استیل طلایی

 آلیاژ اصلی ورق استیل طلایی از جنس استیل ۳۰۴ میباشد به همین دلیل راجب این نوع آلیاژ توضیحاتی در اختیار کارفرمایان و خریداران ورق استیل میرور طلایی داده میشود :استلس استیل ۳۰۴ که در بازار بین المللی با نام های دیگری مانند استنلس استیل A2 و استنلس استیل ۱۸/۸ هم مشهور است، رایج ترین نوع استنلس استیل می باشد. این نوع استنلس استیل شامل دو فلز کروم (حدود ۱۸ درصد) و نیکل (حدود ۸ درصد) به عنوان ترکیبات عمده غیر آهنی می باشند. استنلس استیل ۳۰۴ از لحاظ الکتریکی و گرمایی چندان رسانا نمی باشد و غیر مغناطیسی محسوب می گردد. استنلس استیل ۳۰۴ از لحاظ مقاومت خوردگی، مقاومت بیشتری نسبت به استیل معمولی دارد و به دلیل اینکه به راحتی به اشکال گوناگون تغییر فرم می دهد به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد. استنلس استیل ۳۰۴ مقاومت بسیار بالایی نسبت به شرایط گوناگون جوی و مواد خورنده دارد. استنلس استیل شامل ۵/۱۷ تا ۲۰ درصد کروم، ۸ تا ۱۱ درصد نیکل و کمتر از ۰۸/۰ درصد کربن، ۲ درصد منگنز، ۱ درصد سیلیکون، ۰۴۵/۰ درصد فسفر و ۰۳/۰ درصد سولفور می شود. استنلس استیل ۳۰۴ در انواع تجهیزات ساختمان و صنایع گوناگون و قطعاتی از جمله پیچ، قطعات ماشین آلات و تجهیزات حمل و نقل مواد غذایی کاربرد دارد. استنلس استیل ۳۰۴ ، همچنین در حوزه معماری برای تجهیزات بیرونی ساختمان و تجهیزات مرتبط با آبرسانی و آتش خاموش کن استفاده می شود.

ورق استیل طلایی

ورق استیل طلایی

برای دریافت آخرین قیمت روز ورق استیل قیمت و قیمت لوله استیل و دریافت پیش فاکتور با کارشناسان فروش گروه پتروپارسیان تماس حاصل فرمایید.


جمعه ۱۴ خرداد ۱۳۹۵ - دسته: ورق استیل, ورق استیل طلایی

برچسب ها: - - - - - - - -

دیدگاهها:

شما هم دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید


تمامی حقوق این سایت برای شرکت پتروپارسیان محفوظ می باشد.طراحی شده توسط میلاد زارع