ورق استیل قیمت


ورق استیل قیمت و کیفیت خوب با شرط آنالیز کیفیت توسط گروه پترو پارسیان قابل ارائه میباشد. ورق استیل یکی از پرمصرف ترین متریال در ساخت مخازن صنعتی ، غذایی ، دارویی، و… میباشد که به دلیل خواصی مانند استحکام و خواص مقاومت در برابر خوردگی دارای کاربرد وسیعی میباشد . قیمت ورق استیل (ورق استیل قیمت)بر اساس قیمت هر کیلو استیل متغیر میباشد به طوری که در کشور ما با تغییرات دلار و عوامل اقتصادی قیمت ورق استیل تغییر میکند.گروه پترو پارسیان در راستای خدمت به صنعت کشور و ارائه بهترین متریال استیل با قیمت مناسب و مقرون به صرفه برای انجام پروژه ، انواع ورق استیل را برای کارفرمایان محترم تامین و طبق سفارش وارد میکند.

ورق استیل 304 در سایز و ضخامت مختلف موجود میباشد.

ورق استیل 316 با خاصیت مقاومت در برابر خوردگی در انواع ضخامت و ابعاد مختلف موجود میباشد.

قیمت ورق استیل 316 نسبت به ورق استیل 304 و ورق استیل 201 بالاتر میباشد که این امر ناشی از وجود عناصر آلیاژی در استیل 316 میباشد.

ورق استیل براق جهت مصارف دکوراتیو و همچنین مصارف صنایع غذایی موجود میباشد .

ورق استیل با برندهای مختلف کره ای و تایوانی(ورق استیل تایوان) و هندی موجود است.

ورق استیل 321 برای مصارف نسوز مانند پخت جینی و پخت مواد غذایی و… موجود میباشد که شاخصه بارز آلیاژی آن با استیل 304 و استیل 316 ، وجود مولیبدن جهت حفظ استحکام و تورق در دمای بالا در استیل 321 میباشد.

ورق استیل توسط گروه پترو پارسیان حتی با عرض 2 متر نیز موجود میباشد که برای مصارف خاص مورد کاربرد میباشد.

ورق استیل را گاها پس از تغییر شکل و جوشکاری اتوماتیک تبدیل به لوله های درز دار میکنند که این لوله استیل بیشتر در مصارف دکوراتیو ، ساخت لوله آب ، ساخت اگزوز و… بکار میرود.

ورق استیل 304L با کاهش کربن در استیل 304 بدست می آید .

ورق استیل 316L با کاهش کربن در استیل 316 بدست می آید.

 

گروه فنی پتروپارسیان تامین کننده انواع ورق استیل در ابعاد و ضخامت های مختلف میباشد . برای اخذ قیمت روز استیل و پیش فاکتور با کارشناس مربوطه تماس حاصل فرمایید.

ورق استیل+قیمت

ورق استیل قیمت

 


پنج‌شنبه 5 می 2016 - دسته: ورق استیل, ورق استیل 304, ورق استیل 316, ورق استیل براق و میروز, ورق استیل بگیر, ورق استیل خشدار, ورق استیل نسوز

برچسب ها: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

دیدگاهها:

شما هم دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید


تمامی حقوق این سایت برای شرکت پتروپارسیان محفوظ می باشد.طراحی شده توسط میلاد زارع