فروش لوله استیل ۳۱۶ و خرید لوله استیل ۳۱۶


فروش لوله استیل ۳۱۶ و خرید لوله استیل ۳۱۶ ، لوله استنلس استیل ۳۱۶ یکی از پرکاربردترین لوله های صنعتی میباشد که در صنعت پتروشیمی و برای عبور سیالات با خورندگی بالا کاربرد فراوانی دارد . برای خرید لوله استیل ۳۱۶ باید به نکات مهمی توجه نمود که به آنها اشاره میگردد : ۱ – قیمت لوله استیل ۳۱۶ ، ۲- وزن لوله استیل ۳۱۶ ، ۳- لوله استیل ۳۱۶l یا ۳۱۶ ( میزان درصد کربن آلیاژ ۳۱۶ ) ،۴- کشور سازنده لوله های استیل و برند و کارخانه تولید کننده لوله استیل ۵- لوله استیل ۳۱۶ بدون درز مانیسمان یا درزدار . عوامل ذکر شده مهمترین عوامل در لوله استیل ۳۱۶ فروش ( فروش لوله استیل ۳۱۶ و خرید لوله استیل ۳۱۶ ) میباشند ، که در زیر توضیح داده میشوند:

قیمت لوله استیل ۳۱۶ :

قیمت آلیاژ ۳۱۶ نسبت به استیل ۳۰۴ بالاتر میباشد که این امر ناشی از وجود عناصر آلیاژی بیشتر مانند نیکل و کرم میباشد و همین امر باعث افزایش مقاومت به خوردگی لوله استیل ۳۱۶ میگردد ( به دلیل تشکیل لایه مقاوم تر اکسید کرم بر سطح ورق استیل ۳۱۶ و لوله استیل ۳۱۶ )

وزن لوله استیل ۳۱۶ :

چگالی این آلیاژ برابر ۷/۸۸ میباشد که در حدود ۰/۰۳ از آلیاژ استیل ۳۰۴ بالاتر و به عبارتی سنگین تر میباشد که این اختلاف چگالی ناشی از وجود عناصر آلیاژی بیشتر این نوع فولاد ضد زنگ میباشد .

لوله استیل ۳۱۶L یا ۳۱۶ ( low carbon )  :

وجود حرف L  در انتهای لوله و اتصالات استیل ۳۱۶ و ورق استیل ۳۱۶ به معنای استیل کربن پایین یا LOW CARBON میباشد که این امر طی فرایند فولاد سازی سازی و ریختگری و با عملیات سوختن کربن اضافی میباشد که باعث بهبود خواص جوشکاری و خمکاری در لوله و اتصالات و ورق استیل ۳۱۶ میگردد که این نکته باید مد نظر گرفته شود که قیمت لوله استیل ۳۱۶L از قیمت لوله استنلس استیل ۳۱۶ بالاتر میباشد. ( به دلیل انجام فرایند ذکر شده ).

کشور سازنده لوله استنلس استیل ۳۱۶ :

قیمت لوله استیل در بازار ایزان تحت تاثیر واردات از کشورهای آسیای شرقی مانند چین و تایوان و یا اروپا مانند رومانی ، فرانسه ، اسپانیا و غیره تفاوت زیادی دارد که این امر ناشی از تفاوت تبدیل ارز ف قیمت کارخانه به علت کیفیت لوله استیل ۳۱۶ و همچنین مباحث تحریم میباشد .

لوله استیل ۳۱۶ مانیسمان بدون درز یا درز دار :

لوله مانیسمان یا بدون درز همان طور که از نام آن مشخص است از  روشی که در مطالب پیشین ذکر شده و از شمش استیل ۳۱۶ حرارت دیده و پیش گرم شده تهیه میگردد ولی لوله های درز دار از ورق استیل ۳۱۶ و جوش لبه های ورق به یکدیگر توسط روشهای مختلف باعث تولید لوله استیل ۳۱۶ میگردد. همچنین به علت این تفاوت در فرایند تولید لوله استیل قیمت لوله استیل مانیسمان بالاتر از لوله استیل درز دار میباشد .

فروش لوله استیل 316 و خرید لوله استیل 316

فروش لوله استیل ۳۱۶ و خرید لوله استیل ۳۱۶

گروه فنی بازرگانی پتروپارسیان با بهره مندی از کارشناسان با تجربه در زمینه تامین متریال پایپینگ در خدمت کارفرمایان محترم برای فروش لوله استیل ۳۱۶ میباشد . برای خرید لوله استیل ۳۱۶ با کارشناسان فروش گروه پتروپارسیان تماس حاصل فرمایید .

فروش لوله استیل 316 و خرید لوله استیل 316

فروش لوله استیل ۳۱۶ و خرید لوله استیل ۳۱۶


یکشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۵ - دسته: لوله استیل, لوله استیل 316

برچسب ها: - - - - - - - - - - - - - - -

دیدگاهها:

شما هم دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید


تمامی حقوق این سایت برای شرکت پتروپارسیان محفوظ می باشد.طراحی شده توسط میلاد زارع