ورق توری استیل یا مش استیل واردات ، بافت و فروش توری استیل ۳۱۶ و ۳۰۴ و نسوز


ورق توری استیل یا مش استیل واردات ، بافت و فروش توری استیل ۳۱۶ و ۳۰۴ و نسوز ، در صنعت و همچنین صنایع غذایی از توری استیل یا توری مش استیل استفاده های گسترده ای صورت میگیرد که یکی از آنها استفاده از توری مش استیل یا مش استنلس استیل به عنوان صافی جهت عدم عبور ناخالصی ها میباشد . بنابر نوع سیال و دمای محیط و میزان خورندگی سیال از مش استیل ۳۱۶ ( توری استیل ۳۱۶ ) و یا توری استیل ۳۰۴ ( مش استیل ۳۰۴ )  استفاده میگردد . گروه فنی بازرگانی پتروپارسیان وارد کننده و تامین کننده انواع ورق توری استیل ، ورق توری آهنی ، ورق توری استیل یا مش استیل شامل : استیل توری استیل ۳۰۴ ، توری استیل ۳۱۶ میباشد همچنین امکان و آمادگی ارسال به تمام نقاط کشور ( توری مش استیل ، فروش مش استیل ، قیمت توری استیل ،فروش توری استیل ، توری استیل نسوز ، بافت توری استیل ، خرید توری استیل ، توری مش اصفهان ، تهران ، مشهد ، تبریز و …) را دارد . برای دریافت قیمت توری مش استیل و ورق استیل با کارشناسان فروش متریال استیل تماس حاصل فرمایید .

 ورق توری استیل یا مش استیل

ورق توری استیل یا مش استیل

انواع مش استنلس استیل از لحاظ مشخصات و ابعادی بر حسب میکرون و میلیمتر اندازه گیری میشوند و در هنگام تولید ورق توری استیل یا مش استیل به دو فاکتور ضخامت مفتول و چشمه یا چشمی آن در سانتیمتر مربع یا اینچ مربع مورد توجه واقع میگردد و همین امر در قیمت گذاری توری مش استنلس استیل دخیل میباشد .

ورق توری استیل یا مش استیل

ورق توری استیل یا مش استیل

بافت توری استیل و تولید توری استیل از جمله توری استیل نسوز ، توری استیل ۳۱۶ و استل ۳۰۴ و غیره طبق سفارش

با توجه به نیاز های مختلف مشتریان و کار فرمایان محترم برای تولید انواع توری استیل در سایز و عرض مختلف و ضخامت مفتول مختلف امکان تولید توری مش استیل در انواع ذکر شده مقدور بوده و آماده همکاری با همکاران محترم بازار ( توری استیل پامنار ) و مشتریان گرامی ( توری استیل اصفهان و تهران و سایر شهرستانها ) میباشد . بطور کلی توری استنلس استیل به عنوان یکی از متریال مهمی که در صنعت و سایر کارخانه ها و کارگاه های تولید کننده کشور بکار میرود میبایست مشخصات توری استیل را بطور کامل داشته باشد تا بتواند مواد مورد نظر و تولیدی کارخانه ها را از سرباره ها و ناخالصی ها و بطور کلی مواد ناخواسته که از نظر ابعادی با محصول متفاوت هستند را به طرز صحیح جدا سازی نموده و ضمنا خود توری باعث ورود اکسید فلز توری و دیگر ناخالصی هایی که از تغییر شیمیایی و فیزیکی خود مش استنلس استیل ایجاد نگردد بدین معنی که توری استیل در مقابل مواد خورنده و سایش مقامت خوبی داشته باشد.

ورق توری استیل یا مش استیل

ورق توری استیل یا مش استیل

ورق توری استیل یا مش استیل

ورق توری استیل یا مش استیل

بطور کلی مواردی که در خرید توری استیل یا خرید مش استیل باید توجه گردد مقامت شیمیایی و انتخاب آلیاژ مناسب با موادی که باید توسط توری یکنواخت گردد میباشد به طور مثال برای موادی که ترکیب شیمیایی آنها اسیدی میباشد از توری استیل ۳۱۶ استفاده میگردد . همچنین در مواردی که دمای مواد دمای بالایی دارند برای جلوگیری از اکسیداسیون باید از توری استیل نسوز و در مواردی که خوردگی در دمای معمولی و خورندگی متوسط میباشد از توری استیل ۳۰۴ باید استفاده شود و همین آلیاژ ها در قیمت توری استیل و قیمت مش استیل تاثیر بسار زیادی دارد.

ورق توری استیل یا مش استیل

ورق توری استیل یا مش استیل

با استفاده از جدول زیر می توانید مقیاس های روزنه های توری را به یکدیگر تبدیل نمایید.

U.S. MESH

مش

INCHE

اینچ

میکرون

MICRONS

MILLIMETERS

میلیمتر

۳

۰٫۲۶۵۰

۶۷۳۰

۶٫۷۳۰

۴

۰٫۱۸۷۰

۴۷۶۰

۴٫۷۶۰

۵

۰٫۱۵۷۰

۴۰۰۰

۴٫۰۰۰

۶

۰٫۱۳۲۰

۳۳۶۰

۳٫۳۶۰

۷

۰٫۱۱۱۰

۲۸۳۰

۲٫۸۳۰

۸

۰٫۰۹۳۷

۲۳۸۰

۲٫۳۸۰

۱۰

۰٫۰۷۸۷

۲۰۰۰

۲٫۰۰۰

۱۲

۰٫۰۶۶۱

۱۶۸۰

۱٫۶۸۰

۱۴

۰٫۰۵۵۵

۱۴۱۰

۱٫۴۱۰

۱۶

۰٫۰۴۶۹

۱۱۹۰

۱٫۱۹۰

۱۸

۰٫۰۳۹۴

۱۰۰۰

۱٫۰۰۰

۲۰

۰٫۰۳۳۱

۸۴۱

۰٫۸۴۱

۲۵

۰٫۰۲۸۰

۷۰۷

۰٫۷۰۷

۳۰

۰٫۰۲۳۲

۵۹۵

۰٫۵۹۵

۳۵

۰٫۰۱۹۷

۵۰۰

۰٫۵۰۰

۴۰

۰٫۰۱۶۵

۴۰۰

۰٫۴۰۰

۴۵

۰٫۰۱۳۸

۳۵۴

۰٫۳۵۴

۵۰

۰٫۰۱۱۷

۲۹۷

۰٫۲۹۷

۶۰

۰٫۰۰۹۸

۲۵۰

۰٫۲۵۰

۷۰

۰٫۰۰۸۳

۲۱۰

۰٫۲۱۰

۸۰

۰٫۰۰۷۰

۱۷۷

۰٫۱۷۷

۱۰۰

۰٫۰۰۵۹

۱۴۹

۰٫۱۴۹

۱۲۰

۰٫۰۰۴۹

۱۲۵

۰٫۱۲۵

۱۴۰

۰٫۰۰۴۱

۱۰۵

۰٫۱۰۵

۱۷۰

۰٫۰۰۳۵

۸۸

۰٫۰۸۸

۲۰۰

۰٫۰۰۲۹

۷۴

۰٫۰۷۴

۲۳۰

۰٫۰۰۲۴

۶۳

۰٫۰۶۳

۲۷۰

۰٫۰۰۲۱

۵۳

۰٫۰۵۳

۳۲۵

۰٫۰۰۱۷

۴۴

۰٫۰۴۴

۴۰۰

۰٫۰۰۱۵

۳۷

۰٫۰۳۷

 

ورق توری استیل یا مش استیل

ورق توری استیل یا مش استیل

مجموعه پتروپارسیان وارد کننده و فروشنده توری مش استیل در انواع ذکر شده فوق و با استاندارد جهانی و ضخامت مفتول استاندارد و همچنین بافت توری استیل با عرض مختلف و مفتول مختلف میباشد.همچنین توری های آماده وارداتی در عرض یک متر ، یک متر و ده سانتیمتر و یک متر و سی سانتیمتر و در طول سی متر بسته بندی بوده و آماده تحویل میباشد.برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره در مورد انتخاب جنس مورد نیاز و همچنین برای خرید ورق توری استیل یا مش استیل با کارشناسان فروش مجموعه و یا شماره ۷۷۸۳۴۲۴۹-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.


یکشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۵ - دسته: توری مش استیل, ورق استیل

برچسب ها: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

دیدگاهها:

شما هم دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید


تمامی حقوق این سایت برای شرکت پتروپارسیان محفوظ می باشد.طراحی شده توسط میلاد زارع