قیمت اتصالات استنلس استیل ۳۱۶ و لوله


قیمت اتصالات استنلس استیل ۳۱۶ و لوله ،پتروپارسیان حضور موفق در بین سایر فروشگاه اتصالات استیل در بازار های استنلس استیل کشور و توانایی ارائه بهترین قیمت اتصالات استیل ۳۱۶ و استنلس استیل ۳۱۶L را دارا میباشد. همچنین این مجموعه با واردات لوله استنلس استیل ۳۱۶ و فروش اتصالات استیل ۳۱۶ آماده ارسال به کارخانه ها و پتروشیمی های حاضر در تهران ، اصفهان ، مشهد و سایر شهرستانها میباشد .

بازرگانی پتروپارسیان با بیش از ۱۸ سال سابقه در زمینه نصب  تجهیزات  پایپینگ و استراکچر ، جوشکاری لوله استیل صنایع شیر و مخازن تحت فشار و همچنین انواع عایق گرم و سرد باسابقه همکاری با بسیاری از پالایشگاه ها و شرکتهای دولتی و خصوصی در صنعت نفت گاز و پتروشیمی آماده همکاری و تامین لوله و اتصالات استنلس استیل ۳۱۶ در آلیاژ های  مختلف برای کارفرمایان محترم میباشد . با آگاهی کارفرمایان و مشتریان گرامی میرساند : برای دریافت اطلاعات بیشتر و اخذ لیست قیمت اتصالات استنلس استیل ۳۱۶ باکارشناسان فروش گروه تماس حاصل فرمایید.

قیمت اتصالات استنلس استیل 316 و لوله

قیمت اتصالات استنلس استیل ۳۱۶ و لوله

دانستنی های مختصرپیرامون اتصالات استیل ۳۱۶ و همچنین لوله استنلس استیل ۳۱۶ و فروش و قیمت استیل در بازار :

استیل ۳۱۶ از دیربازه به عنوان حمل سیالات اسیدی و دارای شرایط خورندگی زیاد بوده است و آلیاژ استنلس استیل که برای تولید اتصالات استنلس استیل ۳۱۶ و تولید لوله استیل بدون درز ۳۱۶L و  لوله استیل درز دار بکار برده میشود شامل خصوصیاتی میباشد که سعی شده در هر پست جزئی از این مشخصات استیل ۳۱۶ و ۳۱۶L و آلیاژ های دیگر در اختیار مشتریان پتروپارسیان و خوانندگان این وبسایت گذاشته میشود .

  آلیاژ استنلس استیل ۳۱۶ (دارای ۱۰ الی ۱۲ %نیکل و ۱۶/۵ الی ۱۸ % کرم و حداکثر ۲ درصد منگنز ) از محبوب ترین و پرمصرف ترین آلیاژها ی سری فولادهای زنگ نزن ( stainless steel ) با ساختار آستنیتی یعنی گروه ۳۰۰ است و در کاربردهای بسیار گسترده ای به کار گرفته می شود.

قیمت اتصالات استنلس استیل 316 و لوله

قیمت اتصالات استنلس استیل ۳۱۶ و لوله

 در مکانهایی که به میزان زیادی از مقاومت و پایداری به خوردگی و اکسیداسیون و همچنین شکل پذیری نیاز دارند که گرید استیل ۳۱۶L آن این خواص را بهبود می بخشد . لوله و اتصالات استیل ۳۱۶ دارای خواص : استیل ضد اسید و ممحیط خورنده ، استحکام کششی و بطور کل مکانیکی بسیار مناسب ، خواص عالی در شکل دهی سرد ،همچنین انواع لوله استیل ۳۱۶ کشش عمیق و تغییر فرم چرخشی را ه صورت قابل توجهی تضمین می کنند که این امر در لوله هایی که نیاز به کشش و تغییر ضخامت و سایز دارد مشهود است . قابل ذکر است لوله و اتصالات استیل ۳۱۶ در حالت آنیل شده دارای زمینه آستنیتی و غیر مغناطیسی ( خنثی در مقابل آهنربا ) است که این عامل در بسیاری موارد این آلیاژ را متمایز می نماید . وزن لوله استیل ۳۱۶ و وزن اتصالات استیل ۳۱۶ و دیگر متریال این آلیاژ برابر دانسیته ۸۷/۸۵ میباشد .ضخامت اتصالات استیل و ضخامت لوله استیل بر اساس جدول استاندارد لوله استیل تعیین میشود .

  و در پایان قیمت اتصالات استنلس استیل ۳۱۶ به علت واردات این متریال (تغیرات قیمت نرخ ارز و عدم ثبات ارز خارجی در بازار داخلی و خارجی) و عدم ثبات در موجودی (کاهش و یا افزایش میزان تناسب عرضه و درخواست مشتری و حجم موجودی در بنگاه و انبار ) متغیر میباشد . برای دریافت مناسب ترین لیست قیمت روز لوله و اتصالات استنلس استیل ۳۱۶ میبایست با کارشناسان فروش گروه هماهنگی به عمل  آورد .

فروش لوله و اتصالات استیل 304

فروش لوله و اتصالات استیل ۳۰۴

به استحضار همکاران محترم بازار ، مشتریان و کارفرمایان محترم میرساند : برای دریافت قیمت لوله و اتصالات استیل ۳۱۶ و ارائه خدمات مربوط به فروش اتصالات استیل ۳۱۶ و دیگر آلیاژها با کارشناس فروش گروه فنی بازرگانی پتروپارسیان تماس حاصل فرمایید .

شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۵ - دسته: اتصالات صنعتی, اتصالات و شیرآلات

برچسب ها: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

دیدگاهها:

شما هم دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید


تمامی حقوق این سایت برای شرکت پتروپارسیان محفوظ می باشد.طراحی شده توسط میلاد زارع