فروش تیوب استنلس استیل و قیمت تیوب استیل


فروش تیوب استنلس استیل و قیمت تیوب استیل ، گروه بازرگانی پتروپارسیان وارد کننده انواع تیوب استنلس استیل در سایزهای استاندارد و غیر استاندارد و ارائه بهترین قیمت تیوب استیل در بازار کشور در خدمت همکاران محترم بازار و مشتریان میباشد.

مشخصات تیوب استنلس استیل شامل سایزهای استاندارد که بر اساس نیاز در صنایع مختلف طراحی شده اند و همچنین جنس تیوب استیل که شامل تیوب استیل 34 و تیوب استیل 316 و گاها تیوب استیل 321 نیز میباشد .همچنین دانستن این نکته مهم است که سایز بندی لوله استیل با سایز بندی تیوب استنلس استیل بسیار متفاوت است و گاها دیده شده که در هنگام فروش تیوب استیل به علت ذکر نام سایز تیوب استیل یا سایز لوله استیل پس از خردیداری و هنگام نصب متوجه این اختلاف سایز شده اند . در تیوب های استیل ضخامت بر اساس میلیمتر و یا BWG مشخص میگردند .

فروش تیوب استنلس استیل و قیمت تیوب استیل

فروش تیوب استنلس استیل و قیمت تیوب استیل

لوله و اتصالات ابزار دقیق با برندهای اروپایی به صورت استوک و واردات مستقیم از اروپا طبق سفارش قبلی , تایوانی , کره ای قابل عرضه و تامین میباشد .همچنین به دلیل حساسیت تیوب استیل به دقت ابعادی بسیار باید به کیفیت و کارخانه سازنده تیوب توجه نمود چرا که نه تنها باعث وجود عدم متصل شدن به اتصالات ابزار دقیق استنلس استیل شده بلکه باعث بروز نشتی و همچنین در صورت عدم انطباق با آلیاژ مورد نظر باعث خسارات مالی و جانی بسیاری میشود ، چراکه یکی از خصوصیات دیگر تیوب استنلس استیل مقاومت به کشش بسیار بالا میباشد که در قیمت تیوب استنلس استیل تاثیر زیادی دارد .

فروش تیوب استنلس استیل و قیمت تیوب استیل

فروش تیوب استنلس استیل و قیمت تیوب استیل

گروه بازرگانی پترو پارسیان وارد کننده و ارائه خدمات فروش تیوب استیل و قیمت تیوب استیل ، با تضمین نوع آلیاژ سفارشی و دقت ابعادی سفارش داده شده توانایی تامین تیوبهای استیل در سایز 1/16 اینچ الی 1 اینچ در تمامی ضخامتها و همینطور از سایز 1 اینچ الی 2 اینچ به صورت ضخامتهای محدود را دارد . برای دریافت مشاوره متالورژی و همچنین اخذ قیمت روز تیوب استنلس استیل و تیوب فولادی با کارشناس مربوطه تماس حاصل فرمایید .


چهارشنبه 27 مرداد 1395 - دسته: تیوب استیل, لوله استیل

برچسب ها: - - - - - - - - - -

دیدگاهها:

شما هم دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید


تمامی حقوق این سایت برای شرکت پتروپارسیان محفوظ می باشد.طراحی شده توسط میلاد زارع