فروش لوله و پروفیل استیل


فروش لوله و پروفیل استیل ، پتروپارسیان وارد کننده انواع لوله استیل نرده و ارائه خدمات فروش پروفیل استنلس استیل و بهترین قیمت لوله و پروفیل استیل تایوان و چین در خدمت همکاران محترم بازار و مشتریان گرامی میباشد .

قیمت پروفیل استیل ۳۰۴ و قیمت پروفیل استیل ۳۱۶ در سال جاری نسبت به سال گذشته دارای افت چشمگیری بوده است . که دلیل این امر رکود بازار و کاهش حجم تقاضای مصرف کنندگان و در کل کاهش قیمت نفت و ساختمان سازی میباشد . به همین علت کارخانه های تولید کننده پروفیل استیل در تایوان و چین و به عبارتی سراسر دنیا تصمیم به کاهش قیمت پروفیل استیل گرفتند تا مصرف کنندگان این متریال به خرید و استفاده بیشتر لوله و پروفیل استیل در صنایع و ساختمان های خود ترغیب گردند .

فروش لوله و پروفیل استیل

فروش لوله و پروفیل استیل

فروش پروفیل استیل اصفهان و سایر شهرستانها و لیست قیمت پروفیل استیل :

گروه فنی بازرگانی پتروپارسیان وارد کننده لوله و پروفیل استنلس استیل در گرید های ۳۰۴ ، ۳۱۶ و ۲۰۱ با بهترین قیمت و برای مصارف دکوراتیو و گاها صنعتی آماده ارسال بار به سراسر کشور ازجمله تهران ، اصفهان ، مشهد ، تبریز و سایر شهرستانهای ایران میباشد .

در خصوص لیست قیمت پروفیل استیل خاطر نشان میگردد به علت واردات لوله و پروفیل استیل و وابستگی به نرخ ارز و شرایط دیگر واردات کالا ، قیمت پروفیل استیل به صورت روزانه در حال کاهش یا افزایش نسبی میباشد .بنابر این برای دریافت آخرین قیمت لوله و پروفیل استیل میبایست با کارشناسان فروش پتروپارسیان تماس حاصل فرمایید .

فروش لوله و پروفیل استیل

فروش لوله و پروفیل استیل

گروه فنی بازرگانی پتروپارسیان تامین کننده و وارد کننده لوله استنلس استیل در گرید های استیل ۳۰۴ ، استیل ۳۱۶ ، استیل ۳۲۱ و استیل نسوز از کشورهای آسیای شرقی و همچنین لوله استیل اروپایی به صورت استوک با قیمت و کیفیت تضمینی و حداق قیمت مارکت بازار ایران در خدمت همکاران محترم بازار و کارفرمایان محترم میباشد .

برای دریافت قیمت روز استیل در متریال و آلیاژ های مختلف با کارشناسان گروه پتروپارسیان تماس حاصل فرمایید.

 


پنج شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۵ - دسته: پروفیل استیل, پروفیل و مقاطع استیل

برچسب ها: - - - - - - - - - - - - - - -

دیدگاهها:

شما هم دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید


تمامی حقوق این سایت برای شرکت پتروپارسیان محفوظ می باشد.طراحی شده توسط میلاد زارع