فروش میلگرد استنلس استیل ۳۰۴ نگیر


فروش میلگرد استنلس استیل ۳۰۴ نگیر ، پتروپارسیان وارد کننده میلگرد استیل ۳۰۴ ، میلگرد استیل نگیر و بگیر با بهترین قیمت مارکت و به شرط آنالیز آماده ارسال به تهران و سراسر کشور( اصفهان ، مشهد و …) میباشد .

میلگرد استیل به عنوان متریالی که دارای بازه ی استفاده بسیار متنوعی در صنعت میباشد نام برده میشود. انواع میل گرد استیل قابل تامین و فروش در بنگاه شامل : ۱- میلگرد استیل ۳۰۴ ، میلگرد استیل ۳۱۶ ، میلگرد استیل ۳۲۱ و میلگرد استیل نسوز میباشد . که هرکدام استفاده متفاوتی در صنعت دارند . به دلیل دارا بودن قابلیت تراشکاری میلگرد استیل میتوان از آن لوله های استیل گوشت دار یا ضخیم تولید نمود که به علت عدم سایز استاندارد در بازار استیل ایران موجود نمیباشند . برای درک بهتر شناخت آلیاژهای میلگرد استیل بگیر و نگیر آلیاژهای استیل شرح داده میشوند :

شناخت مشخصات و آلیاژ میلگرد استیل ۳۰۴ ( میلگرد استیل نگیر ) :

آلیاژهای استیل با ساختار آستنیتی و دارای ۱۸ درصد کروم و ۸ درصد نیکل را استنلس استیل ۳۰۴ نگیر میگویند که ضمن خواص ضد خوردگی خوبی که دارد خواص منحصر به فرد و ویژه ای نسبت به دیگر آلیاژهای فولاد مانند : قابلیت بازیافت به صورت صد در صد ، خواص غیر مغناطیسی که در بسیاری موارد کاربرد ویژه ای داراست ، زیبایی ظاهری و مقاومت به خوردگی عالی میباشد .

فروش میلگرد استنلس استیل 304 نگیر

فروش میلگرد استنلس استیل ۳۰۴ نگیر

شناخت مشخصات و آلیاژ میلگرد استیل ۴۲۰ ( میلگرد استیل بگیر ) :

قابل ذکر استیل آلیاژهای استنلس استیل که دارای ۱۲ الی ۱۴ درصد کروم CR و در حدود ۱ درصد منگنز و بالاتر از ۰٫۱۵ صدم درصد کربن دارد ، آلیاژ استیل ۴۲۰ شناخته میگردد . زمینه ساختاری این آلیاژ به علت درصد کم کروم و نیکل به صورت فریتی و دارای خواص مغناطیسی میباشد و همچنین مقاومت به خوردگی کمتری از نوع ۳۰۴ و سایر آلیاژهای گروه ۳۰۰ دارد ولی از نظر قیمت قابل توجه است که قیمت میلگرد استیل بگیر کمتر از قیمت میلگرد استیل نگیر میباشد .

فروش میلگرد استنلس استیل 304 نگیر

فروش میلگرد استنلس استیل ۳۰۴ نگیر

گروه بازرگانی پتروپارسیان با واردات و فروش میلگرد استیل ۳۰۴ نگیر در سایزهای مختلف و با بهترین قیمت و کیفیت بازار کشور در خدمت کارفرمایان و مشتریان عزیز میباشد . برای دریافت قیمت میل گرد استیل و همچنین اخذ پیش فاکتور با کارشناسان فروش گروه پتروپارسیان تماس حاصل فرمایید .


پنج شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۵ - دسته: پروفیل و مقاطع استیل, میلگرد استیل

برچسب ها: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

دیدگاهها:

شما هم دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید


تمامی حقوق این سایت برای شرکت پتروپارسیان محفوظ می باشد.طراحی شده توسط میلاد زارع