فروش پروفیل استنلس استیل ۳۰۴ و قیمت قوطی استیل


فروش پروفیل استنلس استیل ۳۰۴ و قیمت قوطی استیل ، یکی از پرکاربرد ترین متریال در ساخت سازه ها و مصارف دکوراتیو پروفیل استیل (قوطی استیل) میباشد. پتروپارسیان وارد کننده و تامین کننده لوله و پروفیل استیل با ارائه خدمات : قیمت پروفیل استیل ۳۰۴ و ۳۱۶ و همچنین فروش پروفیل استاندارد در شهرهای تبریز ،اصفهان ، مشهد ، تهران و سایر شهرستانها در خدمت مشتریان گرامی میباشد.

انواع پروفیل استیل در بازار استیل ایران تا ضخامت ۲ میلیمتر به صورت سایزهای مختلف وجود دارد و پس از آن باید به طور سفارشی تولید کرد. قوطی استنلس استیل یا همان پروفیل استیل در دو نوع پروفیل مستطیل و پروفیل مربع استیل قابل ارائه میباشد .

فروش پروفیل استنلس استیل 304 و قیمت قوطی استیل

فروش پروفیل استنلس استیل ۳۰۴ و قیمت قوطی استیل

آلیاژهای پروفیل های استیل به سه دسته پر مصرف : ۱- پروفیل استیل ۲۰۱ ۲- پروفیل استیل ۳۰۴ که برای مصارف و محیط هایی با خورندگی متوسط ۳- پروفیل استیل ۳۱۶ : این نوع پروفیل یا قوطی استیل برای مصارف در محیط هایی با خوردگی بالا بکار میرود که بیشتر شامل استفاده در صنایع غذایی و صنایع دارویی میباشد .

فروش پروفیل استنلس استیل 304

فروش پروفیل استنلس استیل ۳۰۴

تولید پروفیل به صورتی است که ابتدا ورق استیل را در ابعاد دلخواه و استاندارد بریده و پس از پیش گرم و عبور از دستگاه نورد و شکل دهی و جوش درز ، پروفیل ها را در بندل هایی که تعداد آنها در حد و وزن استاندارد قرار گرفت را دسته بندی میکنند و برای ارسال آماده میکنند. قابل ذکر است که پروفیل های موجود در کشور اکثرا از کشورهای تایوان و چین وارد میشوند که از لحاظ آلیاژ مورد تایید و آزمایش دوباره قرار میگرند تا تعرفه گمرک بر آنها اعمال گردد.

فروش پروفیل استنلس استیل 304 و قیمت قوطی استیل

فروش پروفیل استنلس استیل ۳۰۴ و قیمت قوطی استیل

خرید پروفیل استنلس  استیل و فروش قوطی استیل با بهترین قیمت پروفیل استیل :

گروه فنی بازرگانی پتروپارسیان وارد کننده و تامین کننده لوله و اتصالات استنلس استیل ۳۰۴ و ۳۱۶ و نسوز و همچنین قوطی استیل یا پروفیل استنلس استیل در سایز و آلیاژهای مختلف با بهترین قیمت و کیفیت به فروش میرسد .برای دریافت اطلاعات از موجودی و آخرین قیمت فروش لوله و پروفیل استیل با کارشناسان پتروپارسیان تماس حاصل فرمایید.


پنج شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۵ - دسته: پروفیل استیل, پروفیل و مقاطع استیل

برچسب ها: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

دیدگاهها:

شما هم دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید


تمامی حقوق این سایت برای شرکت پتروپارسیان محفوظ می باشد.طراحی شده توسط میلاد زارع