لیست قیمت و فروش ورق استیل ۳۰۴ نگیر و ۳۱۶ تایوان با قیمت ویژه


لیست قیمت و فروش ورق استیل ۳۰۴ نگیر و ۳۱۶ تایوان با قیمت ویژه ، ورق  استنلس استیل ۳۰۴ و ۳۰۴l در انواع مختلف براق و مات ( تک پل و دوپولیشه) و ورق استیل خشدار نگیر در ضخامت های ۰/۵ میلیمتر الی ۲ و  ۲/۵ میلیمتر وهمچنین ورق استیل ۳۱۶L تایوان و اروپایی با قیمت ویژه در ابعاد مختلف توسط پتروپارسیان در ماه بهمن و اسفند ۱۳۹۵  قابل ارائه میباشد .

مشخصات ورق استیل ۳۰۴ و ۳۰۴L :

ورق استیل چیست ؟ از نمونه های پر مصرف متریال استیل در صنایع و ساختمان سازی ، دکوراتیو و نمای ساختمان ها و سر در ها(مانند ورق استیل براق ) ، قابل استفاده در مخازن تحت فشار و مواد غذایی (استیل مات تک پل و دوپل) ، به علت بهره مندی از خواص مطلوبی همچون مقاومت در مقابل خوردگی های شیمیایی و مکانیکی و کیفیت ظاهری و زیبایی سطحی که دارد و همچنین تنوع در محصول و تولید انواع ورق های طرحدار ،به عنوان یکی از پر مصرف ترین ورق های مورد استفاده در انواع زمینه های مصرفی جایگاه ویژه ای دارد . برای تولید ورق استیل ۳۰۴ نگیر و دیگر گرید های استنلس استیل از نورد شمش های استیل یا بیلت در ضخامت های بالا  تحت دما و فشار بالا استفاده میگردد و در نهایت با رسیدن به ضخامت مطلوب و عرض مورد نیاز  ورق استیل مورد نظر به صورت رول و یا شیت فابریک تولید شده و در ابعاد مشخص بسته بندی میگردد. ضمنا در ورق های طرح دار مانند ورق استیل خش دار روکش دار عملیات خش کاری (خش  زنی ) روی ورق انجام شده و سپس در ابعاد مختلف بریده میشود یا رول میگردد که این نوع ورق به دو صورت ورق خشدار روکش  دار و ورق خش دار بدون روکش  میباشد. همچنین برای تولید ورق های رنگی استیل مانند ورق استیل طلایی و ورق استیل دودی و شامپاینی و مسی و غیره ورق استیل آبکاری شده و در نهایت جهت جلوگیری از آسیب سطحی ورق ،روکش میشود تا پس از نصب و برش در سایزهای دلخواه روکش آن جدا شود.

لیست قیمت و فروش ورق استیل 304 نگیر و 316 تایوان با قیمت

لیست قیمت و فروش ورق استیل ۳۰۴ نگیر و ۳۱۶ تایوان با قیمت ویژه

لیست قیمت ورق استیل در بهمن ماه سال ۹۵ ( ۹۵/۱۱/۱۰ ) به شرح زیر میباشد ( با تلرانس و نوسان قیمت در حد ۲ الی ۳ درصد ) :

 

آلیاژ استیل/ ضخامت ورق استیل

ضخامت های ۱ الی ۵ میلیمتر

ضخامتهای بالای ۵الی ۱۰ میلیمتر

ضخامتهای بالای ۱۰ میلیمتر

ورق استنلس استیل ۳۰۴ و ۳۰۴L

قیمت هر کیلو ۰۰۰,۰۰۰ ریال

قیمت هر کیلو ۰۰۰,۰۰۰ ریال

قیمت هر کیلو ۰۰۰,۰۰۰ ریال

ورق استنلس استیل ۳۱۶ و ۳۱۶L

قیمت هر کیلو ۰۰۰,۰۰۰ ریال

قیمت هر کیلو ۰۰۰,۰۰۰ ریال

قیمت هر کیلو ۰۰۰,۰۰۰ ریال

ورق استیل نسوز ۳۲۱

قیمت هر کیلو ۰۰۰,۰۰۰ ریال

قیمت هر کیلو ۰۰۰,۰۰۰ ریال

قیمت هر کیلو ۰۰۰,۰۰۰ ریال

برای دریافت قیمت روز و نهایی (نسبت به موجودی و وزن ) با شماره ۷۷۸۳۴۲۴۹-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

لیست قیمت و فروش ورق استیل 304 نگیر و 316 تایوان

لیست قیمت و فروش ورق استیل ۳۰۴ نگیر و ۳۱۶ تایوان با قیمت ویژه

گروه پتروپارسیان وارد کننده و تامین کننده انواع ورق استیل ۳۰۴ و ۳۱۶ و همچنین ورق استیل طرح دار ، ورق استیل ۴۲۰ بگیر و استیل ۴۳۰ و ۴۱۰ ، ورق استیل طلایی و ورق استیل براق در ضخامتها و سایزهای مختلف از برندهای مرغوب مانند وای سی تایوان ، کلمبوس ، آسرینوکس اسپانیا ، آ-زد بلژیک ، پوسکو کره ، تیسکو چین ، جیندال هند و غیره با بهترین قیمت روز و کیفیت کاملا تضمین شده در خدمت مشتریان گرامی و همکاران محترم بازار و فروش ورق استیل در تهران اصفهان مشهد و غیره میباشد . برای دریافت آخرین قیمت و موجودی با کارشناسان فروش تماس حاصل فرمایید .


سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ - دسته: ورق استیل, ورق استیل 304, ورق استیل 316

برچسب ها: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

دیدگاهها:

شما هم دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید


تمامی حقوق این سایت برای شرکت پتروپارسیان محفوظ می باشد.طراحی شده توسط میلاد زارع