فروش لوله استیل بدون درز با بهترین قیمت روز استیل


فروش لوله استیل بدون درز با بهترین قیمت روز استیل ، لوله استنلس استیل ۳۰۴ در کنار لوله استیل ۳۱۶ از پر فروش ترین لوله های مصرفی در متریال استیل هستند که بنا به نوع سیال و محیط انتخاب میگردند .انواع لوله های استیل که از لوله استیل ۳۰۴ تولید میشوند شامل لوله استیل صنعتی،لوله استیل دکوراتیو،لوله استیل صنایع شیری میباشد.

فروش لوله استیل بدون درز با بهترین قیمت روز استیل

فروش لوله استیل بدون درز با بهترین قیمت روز استیل

لوله های استیل بدون درز یا مانیسمان به صورت پیش گرم کردن شمش استیل با آلیاژ مشخص و سپس نورد توسط غلطک های ویژه و بر روی سمبه های خاص تولید میشود و پس از شکل گیری توسط نیروی بالای غلطک تمامی ترک های ریختگی و مک های ریختگی پوشش داده شده و انواع لوله استیل تولید میگردد.همچنین سایز لوله استیل در نوع نورد و دمای پیش گرم تاثیر زیادی دارد که بطور کلی لوله هایی با سایز بالا نیاز کمتری به اعمال فشار بیش از حد دارد و همین امر قیمت آن را نسبت به لوله استیل سایز پایین کاهش میدهد.(البته در ایران به علت مسائل واردات و هزینه های گمرکی بر عکس و قیمت سایز پایین کمتر از سایز بالا میباشد).

فروش لوله استیل بدون درز با بهترین قیمت روز استیل

فروش لوله استیل بدون درز با بهترین قیمت روز استیل

لوله استنلس استیل بدون درز یا مانیسمان به علت تحمل فشار بالایی که نسبت به فشار وارده از سیال داخلی دارد ،در صنعت بسیار مورد توجه واقع شده است. این نوع لوله در صنایع پتروشیمی و وجود سیالاتی مانند گازهای مایع که دمای پایین دارند یا مشتقات دیگر نفتی که دمای بالایی و همچنین فشار بسیار زیاد توام با خوردگی به لوله وارد میکنند بسیار مقاوم عمل کرده و عمر مفید بسیار بالایی دارد.

گروه فنی بازرگانی پتروپارسیان با بهره مندی از کارشناسان مجرب و با تجربه در امر مشاوره و فروش لوله استیل در گرید های مختلف مانند لوله استیل ۳۰۴ ، لوله استیل ۳۱۶ ، لوله استیل ۳۲۱ ، لوله استیل نسوز و غیره آماده ارائه قیمت لوله استنلس استیل و پیش فاکتور به صورت روزانه و با قیمت مناسب همراه با تضمین کیفیت محصولات میباشد. برای دریافت قیمت روز لوله استیل و متریال دیگر مانند ورق استیل نگیر و بگیر و اتصالات استیل بدون درز و درز دار با کارشناسان گروه تماس حاصل فرمایید.


دوشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۶ - دسته: لوله استیل, لوله استیل 304, لوله استیل 316, لوله استیل نسوز

برچسب ها: - - - - - - - - - - - - - -

دیدگاهها:

شما هم دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید


تمامی حقوق این سایت برای شرکت پتروپارسیان محفوظ می باشد.طراحی شده توسط میلاد زارع