لوله استیل ۳۱۶


 

لوله استیل ۳۱۶ , یکی از پر کاربرد ترین انواع لوله استیل است که به علت مقاومت عالی در برابر خوردگی مخصوصا در محیط های اسیدی از این نوع لوله استیل استفاده میشود .قیمت لوله استیل ۳۱۶ (لوله استیل+قیمت) همانند دیگر آلیاژ های استیل بر اساس قیمت روز لوله استیل تعیین میگردد.همچنین لوله استیل مانند انواع لوله استیل از رنگ و ظاهر زیبایی برخوردار است که خاصیت مقاومت به خوردگی و زیبایی آن باعث میشود کمتر نیاز به عایق پیدا کند و همین امر بحث انجام عایقکاری را (بجز زمانی که اطلاف دما مد نظر باشد ) حذف و باعث کاهش هزینه در این مورد میشود . از دیگر خواص استیل ۳۱۶ خاصیت ایجاد کمترین آلودگی میباشد که این امر لوله استیل ۳۱۶ را در در مصارف دارویی خاص مانند ساخت لوله های سرم سازی و مخازن تولید دارو تجهیزی لاینفک کرده است .

pipe-tube-stainless

                                     لوله استیل

قیمت لوله استیل ۳۱۶ نسبت به لوله استیل ۳۰۴ حدودا ۳۰ درصد بالاتر است که این امر ناشی از وجود عناصر آلیاژی بیشتر میباشد .

وزن لوله استیل ۳۱۶ از لوله ۳۰۴ بالاتر است که به دلیل همان افزایش عناصر آلیاژی میباشد .

لوله استنلس استیل ۳۱۶ در ایران فقط به صورت وارداتی موجود است که گروه پترو پارسیان قابلیت تامین انواع سایز و ضخامت های مختلف این لوله را دارا میباشد.

لوله استیل ۳۱۶قیمت :برای اخذ قیمت انواع لوله استیل میتوانید با کارشناسان پتروپارسیان تماس حاصل فرمایید .

لوله استیل ۳۱۶فروش : فروش تمامی سایز های مورد نیاز در صنعت توسط گروه پترو پارسیان انجام میگردد ، برای اطلاع از آخرین قیمت ها و موجودی با کارشناس متریال استیل پتروپارسیان تماس حاصل فرمایید.

 


چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ - دسته: لوله استیل, لوله استیل 316

برچسب ها: - - - - - - - - - - - - - -

دیدگاهها:

شما هم دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید


تمامی حقوق این سایت برای شرکت پتروپارسیان محفوظ می باشد.طراحی شده توسط میلاد زارع