لوله استیل ۳۱۶ فروش


لوله استیل ۳۱۶ فروش , نکات مختصر و مفید پیرامون خرید و قیمت لوله استیل ۳۱۶ : لوله استیل ۳۱۶ بیشترین مصرف را برای انتقال سیالهای اسیدی و مواد سیالی که حساسیت بالایی به آلودگی دارد مانند لابراتورها و سرم سازی ها را دارد. همچنین به علت خاصیت خوب جوش پذیری و عدم کاهش استحکام و عیوب جوش ، مصرف لوله استیل ۳۱۶ را بسیار گسترده کرده است … لوله استیل ۳۱۶ دارای ۱۰ الی ۱۲ درصد نیکل و ۱۶ الی ۱۸ درصد کروم دارد که وجود این مقدار از عناصر عالیاژی خواص مقاومت به خوردگی را در برابر اسیدهای رقیق تضمین میکند.لوله استیل ۳۱۶L نوع اصلاح شده کربن در آلیاژ  ۳۱۶ میباشد که خواص خم پذیری و انعطاف و همینطور خواص جوش پذیری (پایداری فاز آلفا) را بسیاربیشتر میکند . قیمت لوله استیل ۳۱۶ از لوله استیل ۳۰۴ بالاتر است که دلیل این امر وجود عناصر آلیاژی بیشتری در این نوع آلیاژ میباشد. همچنین وزن لوله استیل ۳۱۶ نسبت به نوع ۳۰۴ آن بالاتر است اما این مقدار بسیار بپناچیز و در مقدارهای زیر ۱ تن قابل صرف نظر میباشد .

316ti-stainless-steel-pipes-tubes

لوله استیل ۳۱۶ فروش

انواع لوله استنلس استیل ۳۱۶ : لوله استنلس استیل ۳۱۶ معمولی و لوله استنلس استیل ۳۱۶ , لوله استنلس استیل ۳۱۶ چینی , لوله استنلس استیل ۳۱۶ تایوانی ,  ضخامتهای موجود لوله استنلس استیل ۳۱۶ رده ۵ رده ۱۰ رده ۲۰ رده ۴۰ رده ۸۰ ,  لوله استنلس استیل ۳۱۶ به صورت ۶ متری موجود می باشد , لوله استنلس استیل ۳۱۶ از سایز ۱/۲ تا ۳۶ اینچ , لوله استنلس استیل درزدار , لوله استنلس استیل بدون درز

گروه فنی بازرگانی پترو پارسیان با در اختیار داشتن کادری مجرب و با تجربه آماده ارائه بهترین قیمت روز و پیش فاکتور به کارفرمایان گرامی میباشد . برای اطلاعات بیشتر از سایز و برند و قیمت روز لوله استیل ۳۱۶ با کارشناس فروش متریال استیل تماس حاصل فرمایید .

 


جمعه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - دسته: اتصالات صنعتی, اتصالات و شیرآلات

برچسب ها: - - - - - - - - - - - - - - -

دیدگاهها:

شما هم دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید


تمامی حقوق این سایت برای شرکت پتروپارسیان محفوظ می باشد.طراحی شده توسط میلاد زارع