فلنج استنلس استیل


فلنج استنلس استیل ،نکات مهم و کلیدی برای خرید فلنج استیل و خرید فلنج فولادی فلنجها با توجه با اینکه چند نوع هستند و هرکدام برای کاربرد خاصی ساخته شده ان و از نظر تحمل فشار نیز در چند سری کلاس تقسیم بندی میشوند . مانند فلنج کلاس ۱۵۰ ، فلنج کلاس ۳۰۰ ، فلنج کلاس ۶۰۰ ، فلنج کلاس ۸۰۰ و… فلنج استیل از جمله پرکاربرد ترین متریال در پایپینگ میباشد که واسطه ای مطمئن بین لوله ها میباشد. در بین فلنج استنلس استیل ، فلنج استیل ۳۰۴ و فلنج استیل ۳۱۶ و فلنج استیل ۳۲۱ پر مصرف ترین نوع فلنجها میباشند که در انواع سایز ، رده  و کلاس توسط گروه پتروپارسیان قابل ارائه میباشد . همچنین قیمت فلنج استیل از قیمت فلنج فولادی تا حدودی بالاتر میباشد هر چند که در فلنجها برند و نسبت موجود بودن به شدت قیمت فلنج را تحت تاثیر قرار میدهد . طبق استاندارد آمریکا فلنجها را از نظر تحمل فشار و درجه حرارت به چند سری یا کلاس تقسیم بندی میکنند که این نوع تقسیم بندی بدون توجه به جنس آن میباشد و با هر جنس و متریالی که باشد در مورد آن صادق است که این کلاسها عبارتند از :

فلنج کلاس ۱۵۰  – فلنج کلاس ۲۵۰ – فلنج کلاس ۳۰۰ – فلنج کلاس ۴۰۰ – فلنج کلاس ۶۰۰ – فلنج کلاس ۹۰۰ – فلنج کلاس ۱۵۰۰ ،  مثلا فلنج LB 900 یعنی فلنجی که بتواند ۹۰۰ پوند یا PSI فشار را در خود تحمل کند .

فلنج استیل

                                                                                            فلنج استنلس استیل

انواع فلنج استیل و فلنج کربن استیل بر اساس نوع آن شامل :

۱- فلنج گردن دار استیل (فلنج گردن دار کربن استیل) WELDING NECK FLANG

۲- فلنج ساکتی استیل (فلنج ساکتی کربن استیل) SOCKET WELD FLANG

۳-فلنج لبه دار (LAP JOINT FLANGE)

۴- فلنج اسلیپون (فلنج خوابیده) SLIP ON FLANGE

۵- فلنج کور (BLIND FLANGE)

۶-فلنج پیچی (SCREWED FLANGE)

۷- فلنج کاهنده و افزاینده (REDUCED FLANGE & INCREASER FLANGE)

۸- اریفیس فلنج (ORIFACE FLANGE)

گروه پتروپارسیان با بهره مندی از کادر مجرب در امر فروش و ساخت و نصب متریال پایپینگ در جنسهای استنلس استیل و کربن استیل در خدمت کار فرمایان عزیز میباشد . برای دریافت آخرین قیمت فلنج استیل و قیمت فلنج کربن استیل و همچنین اخذ پیش فاکتور تماس حاصل فرمایید .

petroparsian.ir

 


سه شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۵ - دسته: اتصالات و شیرآلات, فلنج استیل

برچسب ها: - - - - - - - - - - - - - - - - -

دیدگاهها:

شما هم دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید


تمامی حقوق این سایت برای شرکت پتروپارسیان محفوظ می باشد.طراحی شده توسط میلاد زارع