اتصالات فشار قوی هیدرولیک


اتصالات فشار قوی هیدرولیک , اطلاعات کامل و مفید پیرامون خرید و فروش اتصالات فشار قوی هیدرولیک : برای سیالاتی با دمای بالا و فشار بسیار زیاد از اتصالات فشاری استفاده میشوند (مانند اتصالات فشار قوی کلاس ۳۰۰۰ و … ) دامنه آلیاژی این متریال مانند سایر اتصالات استنلس استیل و اتصالات فولادی میباشد با تفاوت ظاهری که به صورت نری و مادگی با لوله جفت شده و دارای انواع متفاوت در نوع اتصالاتی مانند : اتصالات ساکتی (اتصالات ساکت ولد یا اتصالات جوشی فشار قوی) و اتصالات رزوه ای میباشد. از معروف ترین و جا افتاده ترین برندهای موجود درایران و قابل ارائه توسط پتروپارسیان مارک تی تایوان(T) میباشد که تاییدیه شرکت ملی نفت و گاز ایران را هم به خود اختصاص داده است . برای دریافت قیمت اتصالات فشارقوی و لیست قیمت اتصالات فشار قوی و دریافت پیش فاکتور با کارشناسان فروش گروه فنی تجاری پتروپارسیان تماس حاصل فرمایید .

اتصالات فشار قوی هیدرولیک

                                                     اتصالات فشار قوی هیدرولیک

نکاتی در مورد آلیاژهای بکار رفته در این متریال برای شناخت و انتخاب جنس مورد نظر در زیر آمده است :

استنلس استیل :

استنلس استيل چیست؟ فولاد زنگ نزن ، آليا‍ژي از فولاد است كه از حدود ۱۰٫۵ درصد يا بيشتر كروم و بيش از ۵۰ درصد آهن تشكيل شده باشد . كروم موجود در استيل سبب به وجود آمدن يك لایه سطحی (فیلم) سخت و يكپارچه در برابر خوردگی مي شود . قابليت ضد خوردگی بودن با اضافه كردن درصد بيشتر كروم وهمچنين آلياژهاي ديگر نظير بهبود مي يابد همچنین وجود نیکل باعث پایداری فازآستنیت شده و خاصیت مغناطیسی آلیاژ را کاهش میدهد که در بسیاری از موارد نکته مثبتی در آلیاژهای استنلس استیل میشود.

کربن استیل یا فولاد کربنی ساده :

به آلیاژی که از حداقل ۰۰۰۲۵/۰ درصدر کربن و حداکثر ۲/۲ درصد کربن و مابقی آن آهن و دیگر عناصر آلیاژی با توجه به دستیابی به خواص دلخواه میباشد .

برنج و برنز : آلیاژهای مس با روی (برنج) و آلیاژ مس با قلع (برنز قلع) و سایر عناصرآلیاژی دیگر میباشد ، که با توجه به خواص ضد خوردگی و ضد اکسیداسیون و رسانایی (هادی) این آلیاژ گاها در تولید انواع اتصالات مورد استفاده قرار میگیرد .

گروه فنی تجاری پترو پارسیان آماده ارسال قیمت و پیش فاکتور و مشاوره برای کارفرمایان محترم با تضمین کیفیت و قیمت میباشد . برای دریافت قیمت اتصالات لوله با کارشناسان تماس حاصل فرمایید .


سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵ - دسته: اتصالات فشار قوی, اتصالات و شیرآلات

برچسب ها: - - - - - - - - - - - - - -

دیدگاهها:

شما هم دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید


تمامی حقوق این سایت برای شرکت پتروپارسیان محفوظ می باشد.طراحی شده توسط میلاد زارع