قیمت لوله استنلس استیل ۳۰۴ تایوان


قیمت لوله استنلس استیل ۳۰۴ تایوان , اطلاعات جامع و مفید برای فروش لوله استیل ۳۰۴ و قیمت لوله استنلس استیل ۳۰۴ تایوان و آشنایی کامل با جنس و آلیاژ انواع لوله استیل+قیمت در پتروپارسیان :

انواع لوله استیل از لحاظ نوع ساخت به دو نوع لوله استیل بدون درز و لوله استیل درز دار تقسیم میشود که بنا به میزان فشار ونوع سیال بکار میرود . انواع لوله مانیسمان استیل(seamless pipe) در رده های ۱۰ , ۲۰ , ۴۰ , ۸۰ و ۱۶۰ قابل ارائه میباشد . و لوله های درزدار(E SEAMLESS) در دره های ۱۰ و ۴۰ موجود میباشد که در انواع لوله های درز مارپیچ(SPIRAL) و درز مستقیم یا ساده (STRETCH) تقسیم میشوند. همچنین لوله های استنلس استیل از نظر نوع کاربرد به انواع لوله صنعتی , لوله استیل صنایع شیری(غذایی) , لوله استیل دکور(دکوراتیو) , تیوب استنلس استیل(مصارف هیدرولیکی و تحت فشار بالا)

لوله های فولاد ضد زنگ(stainless steel) بیشتر در مایعات اسیدی و سیالاتی که دارای خورندگی زیاد هستند استفاده میشود مانند پتروشیمی , نفت , صنایع غذایی .

قیمت لوله استنلس استیل 304 تایوان

قیمت لوله استنلس استیل ۳۰۴ تایوان

خواص اصلی لوله استنلس استیل در موارد ذیل خلاصه می گردند:

* سادگی تولید محصول استنلس استیل .
*
بصورت کامل قابل بازیافت است .
*
مقاومت در برابر حرارت و درجه های بالا.
*
هزینه ناچیز در طول عمر مفید لول ها .
*
ظاهر جذاب و براق.
*
از نظر قابلیتهای بیولوژیکی خنثی می باشد .
*
مقاومت در برابر خوردگی.

انواع استنلس های بگیر(یا غیر مغناطیسی) آلیاژ گروه ۴۰۰
از جمله پرمصرف ترین گرید استنلس استیل در این گروه نوع (AISI 430) یا ۴۰۱۶/۱ می باشد که این نوع از استیل ها در شرایطی که حفظ ظاهر و کیفیت ظاهری در اولویت بوده و شرایط سخت محیطی موجود نمی باشد ، دارای کاربرد فراوانی می باشند. افزایش مولیبدن و کروم در این نوع از استنلس ها باعث افزایش مقاومت در برابر خوردگی و اضافه نمودن تیتانیوم و نیوبیوم نیز خاصیت جوش پذیری را افزایش می دهند.
پتروپارسیان(قیمت لوله استنلس استیل ۳۰۴ تایوان)

خواص ضد خوردگی و اکسیداسیون استیل های مغناطیسی(بگیر):
آلیاژهای استنلس استیل به دلیل داشتن فلز کروم در برابر خوردگی مقاوم گردیده است.
آلیاژها درکل در مقابل خوردگی ها به نسبتهای مختلف دارای ضعف و خوردگی های موضعی می باشند هرچند استنلس استیل بصورت قابل ملاحظه ای در برابر فولادهای ساده کربنی (فولاد های دارای عناصر آلیاژِ پایین تر)در مقابل خوردگی مقاوم می باشند.
فلز کروم در استیل عامل اصلی مقاومت این فلز در برابر خوردگی است.(به علت بوجود آوردن لایه ای مقاوم در برابر اکسیداسیون و خوردگی بر روی سطح فلز) به همین دلیل استنلسهای مغناطیسی( بگیر ) به نسبت کروم موجود در آنها مقاومت خوبی در برابر خوردگی از خود نشان می دهند.
مقاومت موضعی در برابر خوردگی و اکسیداسیون درآلیاژهای استنلس استیل مغناطیسی :
مقاومت استنلس استیل ها در برابر خوردگی ناشی از ترکیب شیمیایی آن میباشد و بستگی به ساختمان اتمی نوع بگیر یا نگیر آن ندارد (همان بحث پایداری فاز آستنیت در آلیاژ). در آلیاژهای استنلس استیل ۴۳۶ و ۴۴۴ به دلیل داشتن مولیبدن مقاومت در برابر خوردگی در سطح بالاتری از آلیاژ ۳۰۴ قرار دارد هرچند استیل نگیر ۳۰۴ مقاومتش بیشتر ازاستنلسهای بگیر نوع ۴۴۱، ۴۳۹، ۴۳۰ می باشد .
پتروپارسیان(قیمت لوله استنلس استیل ۳۰۴ تایوان)
بازرگانی پترو پارسیان تامین کننده انواع لوله های کربن استیل بدون درز و درز دار در سایز های مختلف و ضخامت های مختلف با آلیاژهای متفاوت اعم از لوله های کربن استیل , لوله بدون درز و درز دار استیل (لوله استنلس استیل ) از آلیاژهای استیل ۳۰۴ , استیل ۳۱۶ , استیل ۳۲۱ , و … و همچنین انواع لوله های نسوز و آتشخوار جهت مصارف در دمای بالا میباشد . برای دریافت قیمت لوله استیل ۳۰۴ تایوان و دریافت پیش فاکتور با کارشناسان فروش تماس حاصل فرمایید.

 


چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۵ - دسته: لوله استیل, لوله استیل 304

برچسب ها: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

دیدگاهها:

شما هم دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید


تمامی حقوق این سایت برای شرکت پتروپارسیان محفوظ می باشد.طراحی شده توسط میلاد زارع