ورق استیل میرور طلایی


ورق استیل میرور طلایی , گروه بازرگانی پتروپارسیان تامین ورق استیل میرور طلایی و سایر متریال استیل با کیفیت بالا و قیمت مناسب در خدمت خریداران و کارفرمایان ارجمند میباشد . فروش ورق استیل طلایی در ایران به صورتsheet (برگی) در ابعاد استاندارد ۲۲/۱ در ۴۴/۲ و ابعاد ۲ در ۱ و گاها به صورت رول استیل طلایی میباشد که معمولا در ضخامت های ۴۵/۰ میلیمتر و ۵/۰ میلیمتر و ۶/۰ میلیمتر و ۷/ ۰ میلیمتر و ۱ میلیمتر و ۲۵/۱ میلیمتر میباشد. ورق استیل طلایی اغلب از جنس استیل نگیر و گرید ۳۰۴ میباشد ولی در برخی مصارف دکوراتیو که با رطوبت تماس ندارد نیز از متریال استیل ۲۰۱ و ۴۳۰ نیز استفاده میگردد.

این نوع ورق استیل به علت ظاهر زیبا و براقی که دارد و به علت هزینه های ساخت دارای قیمت بسیار بالاتری نسبت به ورقهای مات با همان آلیاژ یکسان خود دارند(قیمت ورق استیل طلایی) . همچنین در ساخت و نصب استیلهای دکوراتیو از لوله استیل طلایی نیز استفاده میشود که گروه فنی بازرگانی پترو پارسیان توانایی تهیه و تامین و فروش لوله استیل طلایی همچنین انواع ورق استیل دکور مانند ورق استیل میروز ورق استیل دودی , ورق استیل خش دار , ورق طلایی دانه گندمی و … را با تضمین کیفیت و حداقل قیمت موجود در بازار ایران را دارد .

ورق استیل میرور طلاییs

ورق استیل میرور طلایی

آلیاژ ۳۰۴ که برای تهیه این نوع ورق استیل استفاده میشود دارای مشخصات کلی زیر میباشد : گروه استنلس های نگیر (غیر مغناطیسی)
آلیاژ آهنFE، کرومCR و نیکلNI با کربنC کمتر از یک دهم درصد شناخته می شوند مثل استنلس های ۳۰۴ و ۳۰۴L که معمولا به عنوان ۸/۱۸ و ۱۰/۱۸ نیز کد گذاری شده و در حالت کار نشده خاصیت غیر آهن ربایی دارند. این گروه بیش از ۶۵ % مصرف جهانی استنلس استیل را به خود اختصاص می دهند.همچنین خواصّ اصلی استنلس استیل های گروه ۳۰۰ مثل ۳۰۴:
مقاوم در برابر خوردگی , کارکرد عالی , مقاوم در برابر حرارت , هزینه پایین و طول عمر مفید ، ۱۰۰ % قابل بازیافت , خنثی از نظر بیولوژیکی , سهولت در تولید و پاکیزکی و همچنین نسبت بالای مقاومت به وزن
استنلس استیل های نگیر( غیر مغناطیسی)
در این نوع از استیل ها آلیاژ ۳۰۴ با ترکیب نیکل ۱۰الی۸ درصد و کروم ۲۰الی۱۸ درصد و کربن حداکثر ۸۰/۰ درصد به عنوان استنلس پایه شناخته می شود. و با تغییر ترکیب آلیاژی استنلس استیل ۳۰۴ یا ۴۳۰۱ /۱ محصول آلیاژ های دیگر استنلس استیل در این گروه یعنی گروه ۳۰۰ امکان پذیر می گردد.

برای دریافت آخرین قیمت روز ورق استیل و ورق استیل میرور طلایی و دریافت پیش فاکتور با کارشناسان فروش گروه پتروپارسیان تماس حاصل فرمایید.

 


چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۵ - دسته: ورق استیل, ورق استیل براق و میروز, ورق استیل طلایی

برچسب ها: - - - - - - - - - - - - -

دیدگاهها:

شما هم دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید


تمامی حقوق این سایت برای شرکت پتروپارسیان محفوظ می باشد.طراحی شده توسط میلاد زارع