فروش فلنج استیل


فروش فلنج استیل ،نکات مهم و کلیدی برای فروش فلنج استنلس استیل و فروش فلنج فولادی : فلنجها با توجه با اینکه از لحاظ کلاس کاری و ظاهری چند نوع هستند و هرکدام برای کاربرد خاصی ساخته شده ان و از نظر تحمل فشار نیز در چند سری کلاس تقسیم بندی میشوند . مانند فلنج کلاس ۱۵۰ ، فلنج کلاس ۳۰۰ ، فلنج کلاس ۶۰۰ ، فلنج کلاس ۸۰۰ وفلنج استیل از جمله پرکاربرد ترین متریال در پایپینگ میباشد که وسیله ای مطمئن بین لوله ها میباشد. در بین فلنج استیل ، فلنج استیل ۳۰۴ و فلنج استیل ۳۱۶ و فلنج استیل ۳۲۱ پر مصرف ترین نوع فلنجها میباشند که در انواع سایز ، رده  و کلاس توسط گروه فنی تجاری پتروپارسیان قابل ارائه میباشد . همچنین قیمت فلنج استنلس استیل از قیمت فلنج فولادی تا حدودی بالاتر میباشد هر چند که در فلنجها برند و نسبت موجود بودن به شدت قیمت فلنج ها را تحت تاثیر قرار میدهد . طبق استاندارد آمریکا فلنجها را از نظر تحمل فشار و درجه حرارت به چند سری یا کلاس کاری تقسیم بندی میکنند که این نوع تقسیم بندی بدون توجه به جنس و آلیاژ آن میباشد و با هر جنس و متریالی که باشد در مورد آن صادق است که این کلاسها عبارتند از :

فلنج کلاس LB150  – فلنج کلاس LB250 – فلنج کلاس LB300 – فلنج کلاس ۴۰۰ – LBفلنج کلاس LB600 – فلنج کلاس LB900 – فلنج کلاس LB1500 ،  مثلا فلنج LB 900 یعنی فلنجی که بتواند ۹۰۰ پوند یا PSI فشار را در خود تحمل کند .

فروش فلنج استنلس استیل

                                                فروش فلنج استیل

 

انواع فلنج استنلس استیل و فلنج کربن استیل بر اساس نوع آن شامل :

۱-    فلنج گردن دار استیل(گلودار) (فلنج گردن دار کربن استیل) WELDING NECK FLANG

۲-    فلنج لبه دار (LAP JOINT FLANGE)

۳-    فلنج اسلیپون (فلنج خوابیده) SLIP ON FLANGE

۴-    فلنج کور (BLIND FLANGE)

۵-    فلنج پیچی (SCREWED FLANGE)

۶-    فلنج کاهنده و افزاینده (REDUCED FLANGE & INCREASER FLANGE)

۷-    اریفیس فلنج (ORIFACE FLANGE)

۸-    فلنج ساکتی استیل (فلنج ساکتی کربن استیل) SOCKET WELD FLANG

گروه پتروپارسیان با بهره مندی از کادر مجرب در امر فروش و ساخت و نصب متریال پایپینگ در جنسهای استنلس استیل و کربن استیل در خدمت کار فرمایان عزیز میباشد . برای دریافت آخرین قیمت فلنج استیل , قیمت فلنج کربن استیل , فروش فلنج استیل و همچنین اخذ پیش فاکتور تماس حاصل فرمایید .


چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۵ - دسته: اتصالات و شیرآلات, فلنج استیل

برچسب ها: - - - - - - - - - - - - - - - -

دیدگاهها:

شما هم دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید


تمامی حقوق این سایت برای شرکت پتروپارسیان محفوظ می باشد.طراحی شده توسط میلاد زارع