اتصالات فشار قوی کلاس ۳۰۰۰


اتصالات فشار قوی کلاس ۳۰۰۰ , اتصالات فشار قوی , اطلاعات کامل در ارتباط با خرید و فروش اتصالات فشار قوی هیدرولیک : برای سیالاتی با دمای بالا و فشار بسیار زیاد از اتصالات فشاری استفاده میشود . دامنه آلیاژی این متریالها مانند سایر اتصالات استیل و اتصالات فولادی میباشد. با تفاوت که به صورت نری و مادگی با لوله ها جفت شده (به صورت نری و مادگی در هم جفت میشوند )و دارای انواع متفاوت در نوع اتصالات مانند : اتصالات ساکت ولد (اتصالات ساکتی یا اتصالات جوشی فشار قوی) و اتصالات رزوه ای میباشد. از معروف ترین و جا افتاده ترین برندهای موجود در ایران و قابل ارائه توسط پتروپارسیان برند تی تایوان(T) میباشد که تاییدیه شرکت ملی نفت و گاز ایران را هم به خود اختصاص داده است. گروه فنی تجاری پترو پارسیان آماده ارسال قیمت و پیش فاکتور برای کارفرمایان محترم با تضمین کیفیت و قیمت میباشد.برای دریافت آخرین قیمت اتصالات با کارشناسان تماس حاصل فرمایید .

اتصالات فشار قوی کلاس 3000

                       اتصالات فشار قوی کلاس ۳۰۰۰

نکاتی در مورد آلیاژهای بکار رفته در این متریال برای شناخت و انتخاب جنس مورد نظر در زیر آمده است :

آلیاژ استنلس استیل :

استنلس استيل چیست ؟ فولاد ضد زنگ ، آليا‍ژي از فولادها است كه از حدود ۱۰٫۵ درصد يا بيشتر كروم و بيش از ۵۰ % آهن تشكيل شده باشد .كروم موجود در استنلس استيل باعث به وجود آمدن يك لایه سطحی (فیلم) سخت و يكپارچه در برابراکسیداسیون و خوردگی مي شود . قابليت ضد زنگ بودن با اضافه كردن درصد بيشتر كروم و همچنين آلياژهاي ديگر نظير بهبود مي يابد همچنین وجود درصدی از آلیاژ نیکل باعث پایداری فاز آستنیت شده و خاصیت مغناطیسی آلیاژ را شدیداً کاهش میدهد که در بسیاری از موارد نکته مثبتی در آلیاژهای استنلس استیل میشود.

کربن استیل یا فولادهای کربنی :

به آلیاژی که از حداقل ۰۰۰۲۵/۰ % کربن و حداکثر ۲/۲ % کربن و مابقی آهن و دیگر عناصر آلیاژی مانند کروم ، نیکل ، مولیبدن ، تیتانیوم و … با توجه به دستیابی به خواص دلخواه میباشد .

آلیاژ برنج و برنز :ترکیب و آلیاژ شدن مس با روی(برنج)و آلیاژ شدن مس با قلع(برنز قلع) و یا سایر عناصر آلیاژی دیگر میباشد که با توجه به خواص ضد خوردگی و رسانایی (هدایت الکتریکی و هدایت حرارتی )این آلیاژ گاهاً در تولید انواع اتصالات ( مانند اتصالات فشار قوی کلاس ۳۰۰۰) مورد مصرف قرار میگیرد.

برای دریافت قیمت اتصالات فشار قوی و لیست قیمت اتصالات فشار قوی کلاس ۳۰۰۰ و دریافت پیش فاکتور با کارشناسان فروش گروه فنی تجاری پتروپارسیان تماس حاصل فرمایید .


پنج شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۵ - دسته: اتصالات فشار قوی, اتصالات و شیرآلات

برچسب ها: - - - - - - - - - - - - - -

دیدگاهها:

شما هم دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید


تمامی حقوق این سایت برای شرکت پتروپارسیان محفوظ می باشد.طراحی شده توسط میلاد زارع