اتصالات فشار قوی کلاس 3000


اتصالات فشار قوی کلاس 3000 , اتصالات فشار قوی , اطلاعات کامل در ارتباط با خرید و فروش اتصالات فشار قوی هیدرولیک : برای سیالاتی با دمای بالا و فشار بسیار زیاد از اتصالات فشاری استفاده میشود . دامنه آلیاژی این متریالها مانند سایر اتصالات استیل و اتصالات فولادی میباشد. با تفاوت که به صورت نری و مادگی با لوله ها جفت شده (به صورت نری و مادگی در هم جفت میشوند )و دارای انواع متفاوت در نوع اتصالات مانند : اتصالات ساکت ولد (اتصالات ساکتی یا اتصالات جوشی فشار قوی) و اتصالات رزوه ای میباشد. از معروف ترین و جا افتاده ترین برندهای موجود در ایران و قابل ارائه توسط پتروپارسیان برند تی تایوان(T) میباشد که تاییدیه شرکت ملی نفت و گاز ایران را هم به خود اختصاص داده است. گروه فنی تجاری پترو پارسیان آماده ارسال قیمت و پیش فاکتور برای کارفرمایان محترم با تضمین کیفیت و قیمت میباشد.برای دریافت آخرین قیمت اتصالات با کارشناسان تماس حاصل فرمایید .

اتصالات فشار قوی کلاس 3000

                       اتصالات فشار قوی کلاس 3000

نکاتی در مورد آلیاژهای بکار رفته در این متریال برای شناخت و انتخاب جنس مورد نظر در زیر آمده است :

آلیاژ استنلس استیل :

استنلس استیل چیست ؟ فولاد ضد زنگ ، آلیا‍ژی از فولادها است که از حدود 10.5 درصد یا بیشتر کروم و بیش از 50 % آهن تشکیل شده باشد .کروم موجود در استنلس استیل باعث به وجود آمدن یک لایه سطحی (فیلم) سخت و یکپارچه در برابراکسیداسیون و خوردگی می شود . قابلیت ضد زنگ بودن با اضافه کردن درصد بیشتر کروم و همچنین آلیاژهای دیگر نظیر بهبود می یابد همچنین وجود درصدی از آلیاژ نیکل باعث پایداری فاز آستنیت شده و خاصیت مغناطیسی آلیاژ را شدیداً کاهش میدهد که در بسیاری از موارد نکته مثبتی در آلیاژهای استنلس استیل میشود.

کربن استیل یا فولادهای کربنی :

به آلیاژی که از حداقل 00025/0 % کربن و حداکثر 2/2 % کربن و مابقی آهن و دیگر عناصر آلیاژی مانند کروم ، نیکل ، مولیبدن ، تیتانیوم و … با توجه به دستیابی به خواص دلخواه میباشد .

آلیاژ برنج و برنز :ترکیب و آلیاژ شدن مس با روی(برنج)و آلیاژ شدن مس با قلع(برنز قلع) و یا سایر عناصر آلیاژی دیگر میباشد که با توجه به خواص ضد خوردگی و رسانایی (هدایت الکتریکی و هدایت حرارتی )این آلیاژ گاهاً در تولید انواع اتصالات ( مانند اتصالات فشار قوی کلاس 3000) مورد مصرف قرار میگیرد.

برای دریافت قیمت اتصالات فشار قوی و لیست قیمت اتصالات فشار قوی کلاس 3000 و دریافت پیش فاکتور با کارشناسان فروش گروه فنی تجاری پتروپارسیان تماس حاصل فرمایید .


پنج شنبه 13 خرداد 1395 - دسته: اتصالات فشار قوی, اتصالات و شیرآلات

برچسب ها: - - - - - - - - - - - - - -

دیدگاهها:

شما هم دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید


تمامی حقوق این سایت برای شرکت پتروپارسیان محفوظ می باشد.طراحی شده توسط میلاد زارع