ورق استیل 304 فروش , انواع ورق استیل 304 بر اساس نوع آلیاژ و نیز کیفیت نورد آن و ضخامت قیمت گذاری میگردد. به طور کل قیمت ورق استیل دارای گستره ی وسیعی میباشد که به برخی از عوامل موثر در قیمت ورق استیل شرح داده میشود :

1 – ترکیب ورق استیل : ورق استیل وقتی ضد زنگ(STAINLESS STEEL (است که حداقل10.5درصد کروم  داشته باشد.کروم بعد از ترکیب با اکسیژن اکسید کروم تشکیل می دهد که لایه ای روی استینلس استیل تشکیل می دهد.این لایه دیده نمی شود ولی باعث می شود ارتباط بین هوا وفلز ازبین رفته ومانند عایق عمل کرده و استیل سالم بماند. مقدار بیشتر کروم و نیز برخی دیگر از عناصر موجود در آلیاژ شبیه نیکل و مولیبدن این لایه را تقویت کرده و عمر آن را بیشتر میکند و خاصیت ضد زنگ بودن استینلس استیل را افزایش می دهد.

ورق استیل 304 فروش
ورق استیل 304 فروش

2 – سری شماره گزاری استیل : سری 300 و 400 که بر حسب بگیر و نگیر بودن آلیاژ آن میباشد .مانند ورق استیل 304 که استیل نگیر و غیر مغناطیسی میباشد . همچنین ورق استیل 430 نوع بگیر که دارای خاصیت ممغناطیسی میباشد .عمده تاثیر این خاصیت را وجود کربن شکل میدهد.گه در سری 300 کربن زیر 0.1 و در سری 400 کربن بالای 0.1 میباشد .

 

ورق استیل 304 فروش
ورق استیل 304 فروش
  • به طور کل تفاوت اصلی آلیاژ 304 با 316 را میتوان این گونه بیان کرد :

    استیل 304 حاوی 18% کروم و 8% نیکل است در صورتی که استیل 316 دارای 16%  کروم 10% نیکل و 2% مولیبدن است. مولیبدن برای کمک به مقاومت در برابر خوردگی در برابر کلراید(مثل آب دریا) به آن افزوده می گردد.و استیل 316 را در مقابل برخی اسیدها مقاوم میسازد.

نورد ورق استیل شامل یک مرحله پیشگرم وسپس نورد کردن توسط غلطک هایی تحت فشار بالا میباشد تا ضخامت مد نظر بدست آید.

برای دریافت قیمت روز ورق استیل و همچنین اخذ پیش فاکتور با کارشناسان فروش تماس حاصل فرمایید .

به این مطلب امتیاز دهید...

امتیاز 0 / 5. تعداد رای: 0

هیچ کس رای نداده! شما اولین نفری باشید که رای می دهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *