تیوب استیل به از لحاظ ظاهری کاملا مشابه لوله بوده با این تفاوت که دارای چند تفاوت کوچک مانند سایز(کمتر از 2 اینچ) , نسبت افزایش قطر جداره به سمت داخل اضافه میگردد , وهمچنین برای فروش تیوب استنلس استیل نوع مصرف این متریال مد نظر میباشد, پر مصرف ترین تیوبها شامل : استیل 316 , جهت استفاده در محیط خورنده ,استیل 304 جهت استفاده در محیط هایی مانند آب دریا و محیط هایی با خورندگی پایین تر و تیوبهای استیل نسوز میباشند , همچنین قیمت تیوب استیل نسبت به قیمت لوله استیل بالاتر بوده چراکه از لحاظ ظرافت تولید و دقت ابعادی بسیار دقیق تر میباشد .

تیوب استیل
تیوب استیل (تیوب استنلس استیل )
فروش تیوب استنلس استیل
تیوب استیل (تیوب استنلس استیل )

 

همانگونه که ذکر شد تیوبها دارای استاندارد سایزی متفاوتی نسبت به لوله میباشد که اغلب بر اساس میلیمتر و گاها اینچ نام گذاری میشود و همچنین به علت تفاوت برابری اینچ و میلیمتر در تیوبها نسبت به جدول لوله مانیسمان  (بطور مثال سایز 1 1/4 در تیوبها از لحاظ میلیمتری با سایز میلیمتری لوله در همین سایز اینچی 1 1/4 برابر نیست ) باعث به اشتباه افتادن طراحان و فروشندگان میگردد . که برای جلو گیری از چنین خطاهایی که گاهی منجر به از دست دادن زمان و هزینه ناخواسته میگردد ، باید به هر دو جدول تسلط داشته و تفاوت آنها را از هم بصورت کامل آموزس دید. که در این سایت سعی شده تا حدودی از این مشکلات بین کارفرما و کارشناسان فروش را کاهش دهد.

جدول وزنی تیوبها را در عکس های پایین قابل مشاهده و تفکیک نسبت به جدول وزنی لوله میباشد.

STEEL-tubes
تیوب استیل

مجموعه پترو پارسیان آمادگی تهیه و تامین انواع تیوبهای استیل و تیوبهای فولادی در سایز و ضخامت مختلف را دارد .همچنین برای اخذ قیمت لوله استیل و انواع متریال استیل با کارشناسان فروش این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

به این مطلب امتیاز دهید...

امتیاز 0 / 5. تعداد رای: 0

هیچ کس رای نداده! شما اولین نفری باشید که رای می دهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *