قیمت و فروش لوله استیل ۳۱۶ و ۳۱۶L تایوان و چین


قیمت و فروش لوله استیل ۳۱۶ و ۳۱۶L تایوان و چین، پتروپارسیان وارد کننده و فروشنده لوله استنلس استیل تایوان و چین با بهترین قیمت روز استیل و کیفیت تضمینی آماده ارسال به تهران،اصفهان،مشهد،تبریز و سایر شهرستانهای کشور به صورت کلی و جزئی میباشد.

برای دریافت قیمت لوله استیل ۳۱۶ با کارشناسان فروش تماس حاصل فرمایید.

قیمت استیل ۳۱۶ نسبت به انواع لوله استیل ۳۰۴ بالاتر میباشد که این امر ناشی از وجود آلیاژهای بیشتر مانند فلز نیکل و فلز کرم میباشد و همین دلیل باعث افزایش مقاومت به خوردگی لوله استیل ۳۱۶ میگردد ( به دلیل تشکیل لایه مقاومتر اکسید کرم بر سطح ورق استیل ۳۱۶ و لوله استیل ۳۱۶ )

قیمت و فروش لوله استیل 316

قیمت و فروش لوله استیل ۳۱۶

چگالی و وزن مخصوص لوله استیل ۳۱۶ :

قابل توجه است که چگالی این آلیاژ برابر ۷/۸۸ میباشد که در حدود تقریبا ۰/۰۳ از آلیاژ های استنلس استیل ۳۰۴ بالاتر و به عبارتی سنگین تر میباشد که این اختلاف چگالی ناشی از وجود عناصر آلیاژی بیشتر این نوع فولاد ضد زنگ میباشد. همچنین لوله استیل ۳۱۶L یا ۳۱۶ ( low carbon ) وجود حرف L  در انتهای لوله و اتصالات استیل ۳۱۶ و انواع ورق استیل ۳۱۶ به معنای استیل کربن پایین یا LOW CARBON میباشد که این امر طی فرایند فولاد سازی و ریختگری و با عملیات سوختن کربن اضافی میباشد که باعث بهبود خواص جوشکاری و خمکاری در لوله و اتصالات و ورق استیل ۳۱۶ میگردد که این نکته باید مد نظر گرفته شود که قیمت لوله استیل ۳۱۶L از قیمت و فروش لوله استیل ۳۱۶ بالاتر میباشد. ( به دلیل انجام فرایند ذکر شده ).

قیمت و فروش لوله استیل 316

قیمت و فروش لوله استیل ۳۱۶

گروه فنی بازرگانی پتروپارسیان با بهره مندی از کارشناسان با تجربه در زمینه تامین متریال پایپینگ و همچنین نصب و اجرای پایپینگ و انواع مخازن تحت فشار و عایق کاری گرم و سرد در خدمت کارفرمایان محترم میباشد. جهت انجام خدمات پیرامون فروش لوله استیل ۳۱۶ و برای خرید لوله استیل ۳۱۶ با کارشناسان فروش گروه پتروپارسیان تماس حاصل فرمایید .


دوشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۵ - دسته: لوله استیل, لوله استیل 316

برچسب ها: - - - - - - - - - - - - - - -

دیدگاهها:

شما هم دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید


تمامی حقوق این سایت برای شرکت پتروپارسیان محفوظ می باشد.طراحی شده توسط میلاد زارع