فروش لوله استیل ۳۱۶ بدون درز با بهترین قیمت و ۳۱۶L


فروش لوله استیل ۳۱۶ بدون درز با بهترین قیمت و ۳۱۶L ،پتروپارسیان وارد کننده و تامین کننده انواع لوله استیل از جمله لوله استیل ۳۰۴ بدون درز و ۳۱۶L و همچنین لوله استیل ۳۱۰ نسوز ، لوله استیل ۲۰۱ و همچنین لوله استیل نرده برای مصارف دکوراتیو و لوله استیل طلایی و انواع دیگر لوله های استنلس استیل با قیمت و کیفیت مورد قبول و تایید شرکت های داخلی و خارجی و ساخت کشورهای تایوان و اروپایی در خدمت مشتریان و کارفرمایان گرامی میباشد.

فروش لوله استیل 316 بدون درز با بهترین قیمت

فروش لوله استیل ۳۱۶ بدون درز با بهترین قیمت

لوله استیل بدون درز به طور کلی و از لحاظ استحکام به دو روش ریختگی ( ریختگری گریز از مرکز ) و همچنین به روش فورچینگ ( چکش کاری شده ) میباشد که نوع دوم به علت نوع ساخت بسیار مقاوم تر و مستحکم تر از نوع اول میباشد . یکی دیگر از عواملی که در استحکام و خوردگی لوله استیل بدون درز موثر است نوع آلیاژی است که در آن بکار رفته است . در زیر به خواص برخی آلیاژهایی که در تولید لوله استیل بکار میرود اشاره میگردد :

لوله استیل ۳۱۶ بدون درز و درز دار :

لوله استیل ۳۱۶ از درصد مشخصی از کروم و نیکل تشکیل شده است که به علت وجود نیکل بالا و همچنین کروم بالا باعث مقاومت  به خوردگی در مقابل انواع اسید ها میشود . و به عنوان لوله هایی که در انتقال سیالهایی که خواص اسیدی و خورندگی دارند بکار میروند و بنا به میزان فشاری که سیال به دیواره لوله وارد میکند از لوله های درز دار (برایرای فشارهای کمتر) و لوله های مانیسمان بدون درز(برای فشار های بالا) استفاده میشود همچنین برای مقاومت در برابر فشار عاملی دیگر نیز تعیین کننده است که شامل ضخامت جداره لوله یا اسکجوئل یا رده لوله میباشد .

ضخامت لوله ( رده یا اسکجوئل ) : شامل رده ۵ ( کمترین ضخامت استندارد ) ۲- رده یا اسکجوئل ۱۰ ۳- رده ۲۰ ۴-اسکجوئل یا رده ۴۰ ۵- رده ۸۰ ۶- رده ۶۰ ۸- رده یا اسکجوئل ۱۲۰ ۹- رده ۱۶۰ که بارز ترین و پر استفاده ترین رده ها در لوله استنلس استیل شامل رده ۱۰ ، رده ۴۰ و رده ۸۰ و گاها رده ۱۶۰ میباشد.

فروش لوله استیل 316 بدون درز با بهترین قیمت

فروش لوله استیل ۳۱۶ بدون درز با بهترین قیمت

لوله استیل ۳۰۴ مانیسمان بدون درز :

لوله استنلس استیل  ۳۰۴ به عنوان پر مصرف ترین لوله استیل میباشد که از آلیاژ به ترتیب کروم نیکل ۱۸-۸ استنفاده میشود . این نوع لوله استیل در صنایع غذایی و دارویی ( داخل پولیش) ، صنایع دکوراتیو ( لوله استیل نرده ۳۰۴ ) و لوله استیل صنعتی کاربرد زیادی دارند که مقاومت به خوردگی در مقابل رطوبت عمده ترین خاصیت مثبت این آلیاژ میباشد.

فروش لوله استیل 316 بدون درز با بهترین قیمت

فروش لوله استیل ۳۱۶ بدون درز با بهترین قیمت

لوله استیل ۳۱۰ یا استیل نسوز ( لوله استیل ۴۸۴۱ ) و انواع دیگر لوله نسوز مانند لوله ۳۰۹ و ۳۲۱ :

این نوع لوله ها به علت برخورداری از درصد بالایی از نیکل و کروم و همچنین عناصر آلیاژی دیگر مانند سیلیسیم و مولیبدن و تنگستن و تیتانیوم و غیره باعث مقاومت به خوردگی های حرارتی میباشد و به علت وجود همین عناصر مقاومت مکانیکی در دمای بالا ، به خوبی حفظ شده و در دماهای بالا ساعتها قادر به کار مداوم میباشد. به ترتیب مقاومت دمایی لوله استیل نسوز  را به شرح زیر میتوان تقسیم نمود :

۱- لوله استیل نسوز ۳۱۰ یا استیل ۱/۴۸۴۱ که در دمای ۱۲۰۰ درجه قابل کاربرد است.

۲- لوله استیل ۳۱۰S که نوع کم کربن و همچنین دارای عناصر آلیاژی کمتر از نوع ۴۸۴۱ میباشد و دمای کاربرد آن ۱۱۳۰ الی ۱۱۵۰ درجه میباشد.

۳- لوله استیل ۳۰۹ و ۳۰۹S که در حدود ۱۰۵۰ درجه کاربرد دارد.

۴- لوله استیل ۳۲۱ که حداکثر دمای کاربردی آن در حدود ۹۰۰ الی ۹۶۰ درجه میباشد.

فروش لوله استیل 316 بدون درز با بهترین قیمت

فروش لوله استیل ۳۱۶ بدون درز با بهترین قیمت

گروه فنی بازرگانی پتروپارسیان وارد کننده لوله و اتصالات استنلس استیل در انواع لوله استیل ۳۱۶ و ۳۱۶L، لوله استیل ۳۰۴ ، لوله استیل ۳۱۰ ، لوله استیل نرده و غیره میباشد .برای دریافت پیش فاکتور و اخذ قیمت روز ( لیست قیمت لوله استیل به روز) ، خرید و فروش لوله استیل ۳۱۶  و انواع لوله استیل نامبرده در تهران اصفهان مشهد و غیره ، با کارشناسان فروش گروه پتروپارسیان و یا شماره ۷۷۸۳۴۲۴۹-۰۲۱ و شماره ۷۷۸۲۱۵۰۴-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.


جمعه ۱ بهمن ۱۳۹۵ - دسته: لوله استیل, لوله استیل 316

برچسب ها: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

دیدگاهها:

شما هم دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید


تمامی حقوق این سایت برای شرکت پتروپارسیان محفوظ می باشد.طراحی شده توسط میلاد زارع