فروش میلگرد استنلس استیل ۳۰۴ و ۳۱۶ نسوز ۳۲۱ ،فروش میل گرد ۳۱۶TI


فروش میلگرد استنلس استیل ۳۰۴ و ۳۱۶ نسوز ۳۲۱ ،فروش میل گرد ۳۱۶TI ،میلگرد استیل ۳۱۶ برای مصارف گوناگونی مانند تولید فلنج و سایر ابزار و … از جنس نامبرده میباشد همچنین گرد استیل ۳۱۶ti به عنوتن متریالی مقاوم در مقابل خوردگی کاربرد زیادی دارد.

قابل توجه است که از پرکاربرد ترین و پر مصرف ترین متریال استنلس استیل میلگرد استیل ۳۱۶ نگیر و ۳۱۶ti میباشد که به دلیل خاصیت تراش عالی و شکل دهی در سایز ۰/۵ میلیمتر الی ۵۰۰ میلیمنر برای تولید قطعات صنعتی و ابزار دقیق کاربرد وسیعی دارد. همچنین به علت مصارف گوناگون انواع میل گرد استنلس استیل در آلیاژهای گوناگون و در سایزهای متنوع از کشورهای اروپایی ، هند ، چین و … عرضه میگردد . در ادامه مطلب برخی از آلیاژهایی که برای تولید میلگرد استیل بکار میرود شرح داده میشوند :

۱- میلگرد استیل ۳۰۴ و ۳۰۴L

۲-میلگرد استنلس استیل ۳۱۶ و ۳۱۶L

۳- میل گرد استیل ۳۲۱

۴-میلگرد استیل ۳۱۰ نسوز ۳۱۰S

۵- میلگرد استیل ۳۰۹ و ۳۰۹S نسوز

فروش میلگرد استنلس استیل 304 و 316 نسوز 321 ،فروش میل گرد 316TI

فروش میلگرد استنلس استیل ۳۰۴ و ۳۱۶ نسوز ۳۲۱ ،فروش میل گرد ۳۱۶TI

فروش میلگرد استنلس استیل ۳۲۱  و قیمت آن و میلگرد استیل نسوز مانند ۳۱۰ (۱٫۴۸۴۱) و ۳۰۹ :

میلگردهای استیل نسوز در دماهای بالا استحکام و مقاومت به اکسیداسیون را تضمین میکنند و بر اثر کارکرد در دمای بالا پوسته پوسته نمیشوند برای تولید تجهیزاتی که در دماهای بالا بکار میروند مانند استفاده در کوره های ذوب فلزات غیر آهنی و چدنی که دمای ذوب آنها زیر دمای ذوب استنلس استیل یعنی ۱۵۳۷ درجه است و همچنین کوره های پخت آجرهای ساختمانی ، سرامیک و انواع ظروف چینی و همچنین ساخت ترموکوبل هایی که برای برداشت دما از کوره بکار میروند و بسیار موارد دیگر استفاده میگردند .

فروش میلگرد استنلس استیل 304 و 316 نسوز 321 ،فروش میل گرد 316TI

فروش میلگرد استنلس استیل ۳۰۴ و ۳۱۶ نسوز ۳۲۱ ،فروش میل گرد ۳۱۶TI

برای دریافت قیمت فروش میلگرد استیل و یا خرید میلگرد های استیل با کارشناس فروش متریال استیل گروه پتروپارسیان و یا شماره ۷۷۸۳۴۲۴۹-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید .

 


جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵ - دسته: پروفیل و مقاطع استیل, میلگرد استیل

برچسب ها: - - - - - - - - - - - - -

دیدگاهها:

شما هم دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید


تمامی حقوق این سایت برای شرکت پتروپارسیان محفوظ می باشد.طراحی شده توسط میلاد زارع