فروش پروفیل استنلس استیل و لیست قیمت پروفیل استیل ۳۰۴ و ۲۰۱


فروش پروفیل استنلس استیل و لیست قیمت پروفیل استیل ۳۰۴ و استیل ۲۰۱ ، از جمله متریالی که برای تولید سازه های صنعتی و دکور و چهار چوب ها بکار میرود لوله و پروفیل استیل میباشد. پروفیل استنلس استیل در ابعاد متفاوتی تولید میگردد که از سایز ۱ در ۱ تا ۱۰۰ در ۱۰۰ پرمصرف ترین قوطی استیل هستند. همچنین قیمت بر اساس وزن پروفیل استیل و آلیاژ آن که شامل : پروفیل استیل ۳۰۴ و پروفیل استیل ۲۰۱ میباشد تعیین میگردد.

فروش پروفیل استنلس استیل و لیست قیمت پروفیل استیل 304 و 201 و قوطی استیل

فروش پروفیل استنلس استیل و لیست قیمت پروفیل استیل ۳۰۴ و ۲۰۱ و قوطی استیل

انواع پروفیل استیل که در تولید دکور منازل و مکان های تجاری بکار میرود دارای سطحی براق تر و ضخامت کمتری میباشد و همچنین قوطی استیل که در صنعت بکار میرود علاوه  بر سایز بالاتر دارای ضخامت بالاتر و در نتیجه وزن بالاتری میباشد. همچنین بستگی به میزان خوردگی محیط و برخورد با آب یا رطوبت محیط ( مانند شرایط شرجی جنوب و شمال ) آلیاژ مورد نظر انتخاب میگردد که به طور کلی دو نوع آلیاژ برای تولید انواع قوطی استیل بکار میرود که در زیر توضیح داده میشوند.

فروش پروفیل استیل ۳۰۴ و قیمت قوطی استیل ۳۰۴ ( تولید شده از فولاد ضد زنگ آلیاژ ۳۰۴ ) :

این نوع پروفیل به علت استحکام مناسب و همچنین برخورداری از شرایط مناسب نسبت به مقاومت در برابر خوردگی های معمول کاربرد وسیعی دارد و به دلیل همین مزیت های ذکر شده که به علت افزایش عناصر آلیاژی میباشد دارای قیمت بالاتری نسبت به قیمت پروفیل استیل ۲۰۱ میباشد. پر مصرف ترین سایز قوطی استیل ۳۰۴ شامل قوطی استیل ۲۵*۲۵ ، ۳۰*۳۰ ، ۵۰*۵۰ و ضخامتهای ۱ میلیمتر ، ۱/۵ میلیمتر و ۲ میلیمتر میباشد.

فروش پروفیل استنلس استیل و لیست قیمت پروفیل استیل 304 و 201 و قوطی استیل

فروش پروفیل استنلس استیل و لیست قیمت پروفیل استیل ۳۰۴ و ۲۰۱ و قوطی استیل

فروش قوطی استیل ۲۰۱ و قیمت پروفیل استیل ۲۰۱ :

این نوع پروفیل به علت قیمت پایین تر و کیفیت ظاهری کاملا مشابه با نوع ۳۰۴ دارای مصرف گسترده ای میباشد.

این نکته را باید در نظر گرفت که هنگام طراحی و انتخاب لوله استیل ۲۰۱ و پروفیل استیل ۲۰۱ باید وجود شرایط محیطی مانند رطوبت و سایر عوامل خورنده محیط می بایست در کمترین حد خود باشد چراکه بعد از گذشت زمان دچار خوردگی های سطحی و به اصطلاح زنگ آبه زدن روی سطح پروفیل میگردد.

قابل ذکر است برای شرایط خاص محیط های خورنده در صنعت و صنایع غذایی و دارویی مقدار کمی قوطی یا پروفیل استیل ۳۱۶ تولید میگردد .

همچنین در اثر برخورد با سیال موجود در محیط یا عبور سیال از درون قوطی خوردگی به کمترین مقدار خود برسد.

گروه پتروپارسیان فروشنده پروفیل استیل ۳۰۴ و ۲۰۱ و همچنین ۳۱۶ در سایز و ضخامتهای مختلف ، آماده همکاری و ارائه قیمت به همکاران گرامی و مشتریان خود  میباشد .
برای دریافت قیمت روز استیل با کارشناس استیل مجموعه تماس حاصل فرمایید.
قابل توجه است که به علت تغییر قیمت روزانه ارز و نوسانات بازار ( قیمت روز پروفیل استیل و نسبت عرضه و تقاضا ) لیست قیمت قوطی استیل را به صورت روزانه از کارشناس های فروش اخذ نمایید.

یکشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۶ - دسته: پروفیل استیل, پروفیل و مقاطع استیل

برچسب ها: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

دیدگاهها:

شما هم دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید


تمامی حقوق این سایت برای شرکت پتروپارسیان محفوظ می باشد.طراحی شده توسط میلاد زارع