قیمت لوله استیل صنایع شیر


قیمت لوله استیل صنایع شیر ، گروه پتروپارسیان وارد کننده لوله و اتصالات استنلس استیل و لوله و اتصالات صنایع غذایی و شیری از کشورهای تایوان ، چین و اروپای مرکزی با بهترین قیمت و سرتیفیکیت اصلی در خدمت کارفرمایان محترم میباشد . لوله های استیل صنایع شیری به عنوان یکی از متریال اصلی مورد استفاده در کارخانه های تولید مواد غذایی و همچنین فراورده های صنایع شیر پاستوریزه میباشد.

به صورت کلی  استفاده از فلز و آلیاژ استنلس استیل گروه ۳۰۰ آستنیتی و گاها گروه ۲۰۰ مانند لوله استیل صنایع غذایی ۲۰۱ به علت ساختار میکروسکپی و فیزیکی و ترکیبات خود دارای خواص عدم انتقال آلودگی و اکسید ها و مواد خورنده به مواد اولیه غذایی و شیر پاستوریزه و فراورده های آن میشود . همچنین در کنار لوله استیل صنایع شیر و اتصالات صنایع شیر ، متریال دیگر مانند فلنج استنلس استیل و شیر پروانه ای استیل صنایع غذایی و صنایع شیری بکار میرود که در شکل زیر ملاحظه میگردد .

قیمت لوله استیل صنایع شیر

قیمت لوله استیل صنایع شیر

قیمت لوله استیل صنایع شیر یا شیری ( لوله استیل صنایع غذایی ) لوله استیل ۳۰۴ و یا در بعضی شرایط استنلس استیل ۳۱۶ :

قابل ذکر است لوله های استیل صنایع شیری به علت برابری با استاندارد دین DIN آلمان و همچنین واردات دستگاههای تولید مواد غذایی و شیری از زمانهای قدیم تا کنون از کشور آلمان ، بر اساس سایزهای میلیمتری استاندارد گذاری میشود . بنابراین سایز لوله استیل صنایع شیری به ترتیب ،۱- سایز ۱۶ میلیمتر ،۲- سایز ۳۸ میلیمتر ، ۳- سایز ۵۱ میلیمتر ،۴- سایز ۷۳ میلیمتر ۶- سایز ۱۰۲ میلیمتر می باشد . ضخامت اتصالات و لوله های استنلس استیل نیز از ضخامت ۰/۵ میلیمتر الی ضخامت  ۱/۵ میلیمتر و نهایتا ضخامت ۲ میلیمتر قابل ارائه می باشند . که اغلب از کشورهای تایوان ، اروپای مرکزی و چین وارد میشوند . قیمت لوله استیل صنایع شیر به دلیل واردات و هزینه های گمرکی و وابستگی به دلار به صورت روزانه می بایست تعیین گردد ، بنابر این برای دریافت  قیمت لوله و اتصالات استیل با کارشناسان فروش گروه پتروپارسیان تماس حاصل فرمایید .

قیمت لوله استیل صنایع شیر

قیمت لوله استیل صنایع شیر

برای دریافت قیمت لوله استیل صنایع شیر و اخذ پیش فاکتور و قیمت روز لوله و اتصالات استنلس استیل با کارشناسان فروش گروه پتروپارسیان تماس حاصل فرمایید .


جمعه ۲۲ مرداد ۱۳۹۵ - دسته: لوله استیل, لوله استیل صنایع شیر

برچسب ها: - - - - - - - - - - - - - - - - - -

دیدگاهها:

شما هم دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید


تمامی حقوق این سایت برای شرکت پتروپارسیان محفوظ می باشد.طراحی شده توسط میلاد زارع