قیمت میلگرد استیل ۳۱۶ و ۳۱۶L و خرید و فروش میلگرد استنلس استیل


قیمت میلگرد استیل ۳۱۶ و ۳۱۶L و خرید و فروش میلگرد استنلس استیل ، میلگرد استنلس استیل ۳۱۶ به عنوان متریال اولیه بسیاری از قطعات کوچک ، متوسط و نسبتا بزرگ ( از سایز ۱ الی ۲ میلیمتر که به عنوان مفتول استیل یا سیم استیل شناخنه میشود تا ۵۰۰ میلیمتر در انبار موجود میباشد) در ساخت قطعات استیل بکار میرود و پس از تراشکاری و شکل دهی قطعه مورد نظر از انواع گرد استیل بدست می آید. همین امر فروش میلگرد استیل را نسبت به سایر متریال دیگر متمایز و قابل توجیه کرده است.

قیمت میلگرد استیل 316 و 316L و فروش میلگرد استنلس استیل

قیمت میلگرد استیل ۳۱۶ و ۳۱۶L و فروش میلگرد استنلس استیل

میلگرد استیل نگیر ۳۱۶ و نوع کم کربن و اصلاح شده ی آن  یعنی میلگرد استیل ۳۱۶L (در نوع کم کربن خوتص جوشکاری و تراشکاری و همچنین استحکام و انعطاف پذیری بهبود میابد ) به علت بهره مندی از خواص خوردگی مناسب و مقاومت در برابر اسید های رقیق و متوسط وهمچنین استحکام  قابل توجه در تولید ابزاری که برخورد  با اسید ها دارند بکار میرود . میلگرد استیل ۳۱۶ از سایز ۰/۵ میلیمتر تا سایز ۵۰۰ میلیمتر تولید میگردد که قیمت میلگرد استیل ۳۱۶ با سایز و مقدار سفارش و وزن میلگرد استیل متغیر است( جدول وزن میلگرد استیل ). از پر مصرف ترین سایز های گرد استیل شامل سایز ۵۰ الی ۱۵۰ میباشد .

قیمت میلگرد استیل 316 و 316L و فروش میلگرد استنلس استیل

قیمت میلگرد استیل ۳۱۶ و ۳۱۶L و فروش میلگرد استنلس استیل

میلگرد استیل به دو روش ریختگری در قالب شمش هایی با سایز مورد نظر و به صورت فورجینگ و آهنگری کردن تولید میگردند. نوع دوم که از روش چکش خوار کردن تولید میگردد دارای استحکام بالاتری میباشد چرا که پس از گرم کردن و ضربه هایی که به آن وارد میگردد تمامی مک های انقباضی و ترک های گرم و سرد از بین رفته و همین امر باعث افزایش استحکام میل گرد استنلس استیل میگردد.

گروه فنی بازرگانی پتروپارسیان وارد کننده و تامین کننده انواع میلگرد استنلس استیل نگیر و بگیر در سایزهای مختلف و گرید های : ۱- میلگرد استیل ۳۱۶ ۲- میلگرد استیل ۳۰۴ ۳- میلگرد استیل ۳۲۱ ۴- میلگرد استیل ۴۲۰ بگیر و ۴۱۰ بگیر ۵- میلگرد استیل ۴۳۰ بگیر و همچنین انواع میلگرد استیل نسوز آماده ارائه محصولات اروپایی ، هندی ، چین و تایوانی خود میباشد.برای خرید میلگرد استیل و دریافت قیمت روز میلگرد استیل و وزن میلگرد استیل ، همچنین اخذ پیش فاکتور با کارشناس و فروشنده میلگرد استیل و با شماره های ۷۷۸۳۴۲۴۹-۰۲۱ و ۷۷۶۲۱۵۰۴-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.


یکشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۶ - دسته: پروفیل و مقاطع استیل, میلگرد استیل

برچسب ها: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

دیدگاهها:

شما هم دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید


تمامی حقوق این سایت برای شرکت پتروپارسیان محفوظ می باشد.طراحی شده توسط میلاد زارع