فروش ورق استنلس استیل ۳۰۴ نگیر با قیمت مناسب در انواع مات و خشدار و براق


فروش ورق استنلس استیل ۳۰۴ نگیر با قیمت مناسب در انواع مات و خشدار و براق , ورق استیل ۳۰۴ نگیر پرمصرف ترین انواع ورق استیل میباشد که خواص بسیار گسترده ای از جمله ضد زنگ بودن و ضد خوردگی , ضد اسید های رقیق شده و همچنین مصارف دکوراتیو مانند استیل خش دار نگیر و ورق استیل براق قابل خرید و فروش در حجم گسترده میباشد.

انواع ورق استیل ۳۰۴ و ورق استنلس استیل ۳۰۴L شامل ورق های زیر میگردد که هر کدام به علت ایجاد شرایط مناسب و عمر طولانی و زیبایی سطح و در نهایت از نظر عمر مفید و استحکام ورق استیل ۳۰۴ و همچنین قابلیت پولیش ورق استیل و خش دار کردن ورق استیل نگیر ۳۰۴ میباشد. به علت حجم گسترده مصرف و تنوع بالا در تولید اغلب کارخانه های تولید کننده ورق استیل نگیر ۳۰۴ و ورق استیل ۳۱۶ و همچنین ورق استیل بگیر ۴۳۰ و ۴۲۰ فقط به تولید ورق استیل مشغول میباشند و تقریبا تمام کشورها را از نظر ورق استنلس استیل تامین میکنند (فروش ورق استیل نگیر ۳۰۴ و ۳۱۶ توسط کارخانه های عظیم استیل به صورت قیمت های رقابتی بالا و غیر قابل رقابت کارخانه های کوچک انجام میگردد).

فروش ورق استنلس استیل 304 نگیر با قیمت مناسب

فروش ورق استنلس استیل ۳۰۴ نگیر با قیمت مناسب

فروش ورق استیل ۳۰۴ مات برای مصارف صنعتی و غذایی

ورق استنلس استیل مات از شمش های با ضخامت بالا و پس از نورد کاری و پولیش اولیه حاصل میگردد و سپس در ابعاد استاندارد فابریک برش داده شده و بسته بندی میگردد و یا به صورت رول شده بسته به ضخامت ورق استیل در وزن های ۲ تن الی ۶ و ۷ تن رول و بسته بندی  وکیوم میگردند.ابعاد ذکر شده بر اساس عرض بریده میشود به طور مثال عرض یک متر را در طول ۲ متر برشکاری میکنند و عرض ۱/۲۵ را در طول ۲/۵۰ برش میزنند و همچنین هرچه عرض ورق بیشتر میشود رول استیل سنگین تر در نظر گرفته میشود.

فروش ورق استنلس استیل 304 نگیر با قیمت مناسب

فروش ورق استنلس استیل ۳۰۴ نگیر با قیمت مناسب

فروش ورق استیل خشدار روکشدار ۳۰۴ نگیر برای مصارف دکوراتیو

اصولا ورق استنلس استیل خش دار روکش دار را پس از پولیش کاری توسط دستگاه خش زنی میکنند و سپس بنا به سفارش مشتری یا برشداده میگردد و  یا به صورت رول هایی با عرض ۱ متر, ۱/۲۵ متر و عرض ۱/۵ متر رول و وکیوم میگردند. ورق خشدار به علت مصارف دکوراتیو و حساسیت و نیاز به سطح با کیفیت پس از خش زنی روکش میگردد تا از خط و خش های ناخواسته جلو گیری شود.

فروش ورق استنلس استیل 304 نگیر با قیمت مناسب

فروش ورق استنلس استیل ۳۰۴ نگیر با قیمت مناسب

فروش ورق استیل نگیر براق ۳۰۴ برای مصارف دکوراتیو و صنایع غذایی و دارویی

سطح ورق استیل ۳۰۴ براق پس از ۳ الی ۴ بار پولیش کاری بدست می آید که خود آن بسته به سفارش مشتری دسته بندی و تعیین قیمت میگردد که شامل ورق استیل براق نگیر و ورق استیل میرور نگیر یا آینه ای میشود. این نوع ورق استیل نیز به علت حساسیت و نیاز به سطح تمیز و بدون آسیب های خارجی و ناخواسته روکش میگردد و بنا به سفارش در عرض های ۱ متر ، ۱/۲۵ متر و ۱/۵ متر رول و یا در طول متناسب با عرض به ترتیب ۲ متر ، ۲/۵۰ متر و ۳ متر برش میخورند و در پالت های لبه دار و سر دار بسته بندی و آماده حمل میگردند.

فروش ورق استنلس استیل 304 نگیر با قیمت مناسب

فروش ورق استنلس استیل ۳۰۴ نگیر با قیمت مناسب

پتروپارسیان به بهره مندی از کادر فروش با تجربه آماده ارائه قیمت ورق استیل بصورت قیمت روز استیل میباشد.همچنین انواع ورق استیل نگیر ( ورق استیل ۳۰۴ و ورق استیل ۳۱۶ و نسوز ) و انواع ورق استیل بگیر خشدار و براق و مات ( ورق استیل بگیر ۴۳۰ ، ورق استیل ۴۲۰ و استیل ۴۱۰ ) در ابعاد مختلف فابریک و رول وکیوم و برش خورده آماده تحویل میباشد.در صورت درخواست پیش فاکتور و قیمت روز ورق استیل با کارشناس فروش و یا شماره مستقیم ۷۷۸۳۴۲۴۹-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.


چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - دسته: ورق استیل, ورق استیل 304, ورق استیل براق و میروز, ورق استیل خشدار

برچسب ها:

دیدگاهها:

شما هم دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید


تمامی حقوق این سایت برای شرکت پتروپارسیان محفوظ می باشد.طراحی شده توسط میلاد زارع