فروش فلنج استیل ،نکات مهم و کلیدی برای فروش فلنج استنلس استیل و فروش فلنج فولادی : فلنجها با توجه با اینکه از لحاظ کلاس کاری و ظاهری چند نوع هستند و هرکدام برای کاربرد خاصی ساخته شده ان و از نظر تحمل فشار نیز در چند سری کلاس تقسیم بندی میشوند . مانند فلنج کلاس 150 ، فلنج کلاس 300 ، فلنج کلاس 600 ، فلنج کلاس 800 وفلنج استیل از جمله پرکاربرد ترین متریال در پایپینگ میباشد که وسیله ای مطمئن بین لوله ها میباشد. در بین فلنج استیل ، فلنج استیل 304 و فلنج استیل 316 و فلنج استیل 321 پر مصرف ترین نوع فلنجها میباشند که در انواع سایز ، رده  و کلاس توسط گروه فنی تجاری پتروپارسیان قابل ارائه میباشد . همچنین قیمت فلنج استنلس استیل از قیمت فلنج فولادی تا حدودی بالاتر میباشد هر چند که در فلنجها برند و نسبت موجود بودن به شدت قیمت فلنج ها را تحت تاثیر قرار میدهد . طبق استاندارد آمریکا فلنجها را از نظر تحمل فشار و درجه حرارت به چند سری یا کلاس کاری تقسیم بندی میکنند که این نوع تقسیم بندی بدون توجه به جنس و آلیاژ آن میباشد و با هر جنس و متریالی که باشد در مورد آن صادق است که این کلاسها عبارتند از :

فلنج کلاس LB150  – فلنج کلاس LB250 – فلنج کلاس LB300 – فلنج کلاس 400 – LBفلنج کلاس LB600 – فلنج کلاس LB900 – فلنج کلاس LB1500 ،  مثلا فلنج LB 900 یعنی فلنجی که بتواند 900 پوند یا PSI فشار را در خود تحمل کند .

فروش فلنج استنلس استیل
                                                فروش فلنج استیل

 

انواع فلنج استنلس استیل و فلنج کربن استیل بر اساس نوع آن شامل :

1-    فلنج گردن دار استیل(گلودار) (فلنج گردن دار کربن استیل) WELDING NECK FLANG

2-    فلنج لبه دار (LAP JOINT FLANGE)

3-    فلنج اسلیپون (فلنج خوابیده) SLIP ON FLANGE

4-    فلنج کور (BLIND FLANGE)

5-    فلنج پیچی (SCREWED FLANGE)

6-    فلنج کاهنده و افزاینده (REDUCED FLANGE & INCREASER FLANGE)

7-    اریفیس فلنج (ORIFACE FLANGE)

8-    فلنج ساکتی استیل (فلنج ساکتی کربن استیل) SOCKET WELD FLANG

گروه پتروپارسیان با بهره مندی از کادر مجرب در امر فروش و ساخت و نصب متریال پایپینگ در جنسهای استنلس استیل و کربن استیل در خدمت کار فرمایان عزیز میباشد . برای دریافت آخرین قیمت فلنج استیل , قیمت فلنج کربن استیل , فروش فلنج استیل و همچنین اخذ پیش فاکتور تماس حاصل فرمایید .

به این مطلب امتیاز دهید...

امتیاز 0 / 5. تعداد رای: 0

هیچ کس رای نداده! شما اولین نفری باشید که رای می دهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *