فروش لوله و اتصالات استیل ۳۰۴ بهمراه قیمت روز


فروش لوله و اتصالات استیل ۳۰۴ ، گروه پتروپارسیان با بهره  مندی از فروشگاه اتصالات استیل در بازار استنلس استیل ایران و حضور موفق در این بازار توانایی ارائه بهترین قیمت اتصالات استیل ۳۰۴ و استیل ۳۱۶ را دارا میباشد. همچنین این مجموعه با واردات لوله استنلس استیل ۳۰۴ و فروش اتصالات استیل ۳۰۴ آماده ارسال به شرکتهای حاضر در تهران ، اصفهان ، مشهد و سایر شهرستانها میباشد .

گروه فنی بازرگانی پتروپارسیان با بیش از ۱۸ سال سابقه در امر نصب و تجهیز  پایپینگ استراکچر و انواع عایق گرم و سرد باسابقه همکاری با بسیاری از شرکتهای دولتی نیمه دولتی و خصوصی در صنعت نفت گاز و پتروشیمی آماده همکاری و تامین لوله و اتصالات استنلس استیل در آلیاژ های  مختلف برای کارفرمایان محترم میباشد . برای دریافت اطلاعات بیشتر و اخذ لیست قیمت اتصالات استیل ۳۰۴ باکارشناسان فروش گروه تماس حاصل فرمایید.

فروش لوله و اتصالات استیل 304

فروش لوله و اتصالات استیل ۳۰۴

اطلاعات  مختصرپیرامون اتصالات استیل ۳۰۴ و لوله استیل ۳۰۴ در مورد آلیاژ استیل و قیمت استیل :

آلیاژ استنلس استیل که برای تولید اتصالات استیل و تولید لوله استیل بدون درز ۳۰۴ و درز دار بکار برده میشود شامل خصوصیاتی میباشد که سعی شده در هر پست جزئی از این مشخصات استیل ۳۰۴ و غیره در اختیار مشتریان پتروپارسیان و خوانندگان این وبسایت گذاشته میشود .

  آلیاژ استنلس استیل ۳۰۴ (دارای ۸ %نیکل و ۱۸ % کرم ) از محبوب ترین و پرمصرف ترین آلیاژها و گریدهای این سری فولادهای زنگ نزن ( stainless steel ) یعنی گروه ۳۰۰ است و در کاربردهای بسیار گسترده ای به کار گرفته می شود  که به نست مناسبی از مقاومت و پایداری به خوردگی و اکسیداسیون و همچنین شکل پذیری نیاز دارند که گرید استیل ۳۰۴L آن این خواص را بهبود می بخشد . لوله و اتصالات استیل ۳۰۴ دارای خواص : ساختار یکنواخت، استحکام بسیار مناسب ، خاصیت عالی در شکل دهی سرد ،همچنین لوله استیل ۳۰۴ کشش عمیق و تغییر فرم چرخشی را ه صورت قابل توجهی تضمین می کند. قابل ذکر است لوله و اتصالات استیل ۳۰۴ در حالت آنیل شده دارای زمینه آستنیتی و غیر مغناطیسی است . وزن لوله استیل ۳۰۴ و وزن اتصالات استیل ۳۰۴ و دیگر متریال این آلیاژ برابر دانسیته ۸۷/۷ میباشد همچنین ضخامت اتصالات استیل و ضخامت لوله استیل بر اساس جدول استاندارد لوله استیل تعیین میشود. ضمنا جرم استیل ۳۰۴ تفاوت خاصی با دیگر آلیاژها مانند اتصالات استیل ۳۱۶ و استیل ۳۲۱ و غیره ندارد بلکه به علت تغییرمقدار و درصد وزنی آلیاژها مقدار اندکی کمتر یت بیشتر میگردد . همچنین استیل ۳۰۴ چقرمگی و خواص مکانیکی مطلوب بسیار بالایی در دماهای پایین دارد که برای ساخت مخزهای برودتی یا سرمایشی از لوله و اتصالات استیل ۳۰۴ استفاده می شود . و در پایان قیمت اتصالات استیل ۳۰۴ به علت واردات (قیمت نرخ ارز و عدم ثبات ارز خارجی در بازار داخلی و خارجی) و عدم ثبات در موجودی ( تناسب عرضه و درخواست ) ، متغیر میباشد و برای دریافت مناسب ترین قیمت روز اتصالات استیل ۳۰۴ میبایست با کارشناسان فروش گروه هماهنگی به عمل  آورد .

فروش لوله و اتصالات استیل 304

فروش لوله و اتصالات استیل ۳۰۴

برای دریافت قیمت لوله و اتصالات استیل و ارائه خدمات مربوط به فروش اتصالات استیل ۳۰۴ و دیگر آلیاژها با کارشناس فروش گروه فنی بازرگانی پتروپارسیان تماس حاصل فرمایید .


شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۵ - دسته: اتصالات صنایع شیر, اتصالات صنعتی, اتصالات و شیرآلات

برچسب ها: - - - - - - - - - - - - - - - - -

دیدگاهها:

شما هم دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید


تمامی حقوق این سایت برای شرکت پتروپارسیان محفوظ می باشد.طراحی شده توسط میلاد زارع